Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy érintett titeket érzelmil...

Hogy érintett titeket érzelmileg, hogy a baba leválasztotta magát? Én féltékeny vagyok a cumisüvegre.

Figyelt kérdés

6 hónapig kizárólag anyatejes volt

A hatodik hónapban megkezdtük a hozzátáplálást. Szerencsém van mindent megeszik. A 8. honapban már napi egyszer tápszert kapott most pedig 9 honaposan már egyáltalán nem fogadja el a cicit. Ez engem elég rosszul érint. Kb. féltékeny vagyok a cumisüvegre. Szerettem volna szoptatni amíg tudok, de nem kell neki... Ti hogy éltétek ezt meg?


2019. szept. 9. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Hogy? Úgy éltem meg, hogy a gyerek kiegyensúlyozott, boldog, aktív és fejlődik tápszeresként is 8 hónap szoptatás után. Nem éreztem féltékenységet egy tetves műanyagdarab iránt csak mert én nem úgy terveztem. Ez az elvakult szoptatásmánia nagyon kezd irritáló és szánalmas lenni... Rendben van, hogy jó de azért ne essünk már át a ló túloldalára. Rémálmaid nincsenek a témában??? Örülj neki inkább, hogy nem a 2 éves gyereknek kell könyörögni, meg imádkozni, trükközni, ráolvasást csinálni, hogy leszokjon a cicizésről. Az sokkal fájdalmasabb a gyereknek meg a szülőnek is mint az amikor fél évesen tudat nélkül fájdalommentesen leszokik magától. De persze anya nem úgy tervezte...
2019. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Kölcsönadjam az én 8 hónaposomat?
2019. szept. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

1-esnek nagyon igaza van.

Amúgy konkrétan leszarnám, hogy leválasztja magát.

2019. szept. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a nők legalább 80%-nak elmegy az agya, ha gyereket szül. Néha akkora blődségeket olvasok itt, hogy megáll az eszem. Őszíntén remélem, hogy pár év múlva te is kiakadsz majd a kérdéseden ha visszaolvasod..


Nem, nem vagyok féltékeny egy műanyagdarabra. Jó dolog a szoptatás, de mem az életünk függ tőle. Ha a gyerek nem igényli, nem eröltetem, megmondom őszíntén, nem a szívem csücske a szoptatás. A gyereked akkornlesz boldog, kiegyensúlyozott, ha a szülei is azok, nem akkor, ha anya bolodg mert a mellét évekig a szájába tudja tuszkolni, így érzi, hogy nélkülözhetetlen..


Nem tudom, hogy csak túl jófej akartál e lenni, csak a humorod pocsék vagy tényleg komolyan gondolod, amit leírtál, de szerintem keress egy szakembert, mielőtt ez elfajul és tönkreteszed a gyerekedet a hülyeségeddel..

2019. szept. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Mind a 4x megkönnyeztem a végét. Ők nem kaptak tápszert, 1 év körül voltak, már nem fogadták el, ettek sok tejterméket. Nem azért sírtam, mert nem szopiztak, hanem hogy ilyen nagyok már. 😊
2019. szept. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Én? Hát én szeretem h egyre csak növekszik és nagyobb :) en nem ertem ezt az orokke szeretnem ha egy magatehetetlen csecsemo lenne sirok h gyorsan telio az idő marhasagot amivel tele van a kozossegmania! Ne ezekhez rakaszkodj mert nem lesz jó vége és még felnottkent is gyereket csinalnal belőle!
2019. szept. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem amúgy ez teljesen természetes érzés átmenetileg, ha nem hatalmasodik el.

Van, aki ilyen lelki alkat, megkönnyezi, ami elmúlik, pl ballagást vagy hasonlót is. Nem kell rögtön azt a fejéhez vágni, hogy tönkreteszi a gyerekét...

2019. szept. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Oriasi kulonbseg van akozott, hogy “en megkonnyeztem, hogy ez az idoszak is lezarult” meg a “feltekeny vagyok a cumisuvegre”...
2019. szept. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Jó, de szerintem a kb azért van ott, mert maga a Kérdező is ironizál magán. Nyilván nem féltékeny a cumisüvegre a szó igazi értelmében.
2019. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Ugyanígy mint te.. Most 3 éves a fiam. Mar nagyon nem banom, hogy így történt. Barátnőm 4 evese.. Meg ejszaka.. Cici, cici, cici... Es az mar egyikuknek se jó, mert nem tudnak pihenni normálisan.


Szoval adj időt magadnak, es ha valakivel beszélsz, aki az ellenkező dolog miatt panaszkodik, akkor majd hálát adsz az égnek :D

2019. szept. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!