Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cerasette-t szedtem, de...

Cerasette-t szedtem, de apadni kezdett a tejem ezért abbahagytam a szedését, viszont most elkezdtem mensizni (nem is kicsit). Meddig fogok még mensizni és nincs ez hatással a tejemre?

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
én 5 hónapja szültem már 2x volt mensim és normál időben jött meg. A tejem nem apadt szerencsére ugyan annyi van. Van aki azt mondja ezt nem lehet kiszámítani lesz e peteérés vagy nem. Nekem is cerasett-et írt fel a doki de mivel okozhat köztes vérzést és féltem én is a tej elapadástól így úgy döntöttem nem szedem. Ezt a szopis időt kibírjuk majd más módszerrel.
2009. jan. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ugyan így jártam. Elkezdtem szedni a cerasette-t és másnap már kevesebb tejem volt. Egy hétig szedtem mire rájöttem, h mitől apadt el a tejem és mitől jött meg. Ahogy abbahagytam a szedését másnaptól már javult a helyzet, több tejem lett stb. (a mensi meg elmúlt). Nekem akkor a babám is "dilisebb" volt...nem akart enni rendesen. Sztem megváltoztatta a tejet is a gyógyszer, de abbahagyása után minden helyre jött! Szerintem te is hagyd abba a szedését!
2009. jan. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!