Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A More Milk Plus kapszula...

A More Milk Plus kapszula nagyon kevés tej esetén is segíthet? (10 ml/fejés)

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A baba jól lakott? Akkor szuper a 10 ml fejés is! Ügyesen kiürít! Én szedtem úgy vettem észre segített! Most vettem a második dobozzal! Csak mindig fejjél!
2009. jan. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos a baba tápszert kap, sajnos csak ennyi tejem van, de még nem szeretném feladni!
2009. jan. 3. 10:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen idős a baba?
2009. jan. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
6 hetes.
2009. jan. 3. 10:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi ha tényleg nem adod fel akkor lesz tejed és fogod tudni csökkenteni a tápszert! Mindig csak szopi után adj neki pótlást! 3 óránként de jobb ha 2 szopjon! Nem baj ha még "nincs mit" (mert van) Ne etesd meg annyira tápival hogy nagyon jollakjon mert akkor nem fog felkelni szopni! Minden szopás után ülj neki és fejj!!! Még akkor is ha 10 ml jön! Nagyon sokat igyál és próbálj aludni napközben is! 7 hetes volt a babám amikorra összejött nekem is mára már ott tartunk, hogy csak este adok neki potlást és néha már sikerül annyit lefejnem,hogy elég neki az! Kitartás kívánokés tényleg ne add fel! A more milket próbáld ki! Semmit nem vesztesz vele! Nekem segített de a hatást ne azzonal várd nekem 1 hét múlva jött! Én hiszek benne ha valaki elhatárizta ,hogy anyatejet akar adni annak sikerülnie kell! Ja és nagyon fontos ,hogy ne stresszelj! Amikor idegesebb vagyok mert nincs annyi akkor még csak el sem indul atejem! Ez komoly!! Nyugi nyugi nyugi
2009. jan. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%

Ha egyáltalán nem adtál volna neki tápszert, már rég bőven lenne tejed. Sajnos alig akad csecsemős vagy védőnő, aki ezt elmondaná a kismamának.

Szoptass, akár óránként, és ne adj neki tápszert, csak ha már nagyon muszáj és mindig csak szopi után. Pár nap alatt beáll a rend. De ha továbbra is tápszerezel, akkor nem lesz tejed hamarosan egyáltalán.

Azt is kevesen tudják, hogy akármilyen jól fejsz is, a baba mindig többet tud kiszopizni. Szóval ha te 10-et tudsz lefejni, a babád legalább a dupláját ki tudja szopizni. Ha minden órában mellre teszed, akkor ez a mennyiség elég is lesz neki. Pár nap alatt pedig lesz elég tejed. Sok sikert!

2009. jan. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben voltam, mint te. Nekem szülés után tíz nappal "indult" meg csak a tejem, akkor is minimális volt, szinte mérhetetlen. Addigra a babám már tápszeres volta, mert az addig rendben van, hogy egy-két napig el vannak tej nélkül is születés után, de tíz napig nincsenek...

Szoptattam, fejtem, ettem, ittam, pihentem, fejem tetejére is állhattam, de azon kívül, hogy szinte már az őrületbe kergettem magam és a férjemet a tejcsinálással, nem értem el semmit. Aztán kiderült, hogy hormonális probléma van, azért nincs tejem és a doki azt mondta, hogy az is csoda, hogy egyáltalán 10ml van, szerinte több nem lesz, de majd következő baba előtt kapok kezelést, akkor talán több sikerem lesz.

Egyébként kipróbáltam a More Milket is (ahogyan a homeós bogyót és a szoptatós teát is), nekem nem segített. Vártam a csodát, de nem történt semmi. De mondom, nekem hormonproblémám volt, szóval szerintem ehhez ezek a szerek kevesek voltak.

Próbáld ki, ha eddig törted magad a tejért, akkor megéri kipróbálni. Lehet, hogy feleslegesen veszed meg, de az is lehet, hogy segít és akkor viszont megéri az árát. Nagyon sok anyukának segített már.

De a történetemet az előző két hozzászóláshoz is csatolnám, mi szerint ha nem adtunk volna tápot, vagy ha nem adjuk fel, akkor lenne tej. Hát, nálam nem lenne. Erről papírom is van. És szerintem van még rajtam kívül más anyuka is ezzel a problémával, max nem jár utána, nem megy el orvoshoz, így soha sem tudja meg, hogy miért is nincs teje...

2009. jan. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó hozzászólonak annyit szeretnék csak mondani persze nem akarok én okos lenni ne érts félre megértelek téged is hogyne becsülöm a kitartásod nagyon!!!!!!!
2009. jan. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy segíthet! :)

Nagyon klassz vagy hogy így kitartasz!


Én egyszer csutkára lefejtem a mindkét cicimet, de tényleg egy csepp sem jött belőle, aztán felébredt a babóm idő elött, éhesen. Oda akartam adni neki a lefejt tejet, de kiváncsiságból mellre tettem és lemértem, hogy ennyit evett. Már nem emlékszem pontosan, de 100-120 ml-t szopizott :)


Szóval érdemes próbálkozni, szedni a kapszulát, tápi mellett (előtt) minél többször mellre tenni. A szopi minden bogyónál nagyobb inger a cicinek a tejtermelésre.


Kitartás és sok sikert! :D

2009. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!