Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak, hogy sokáig...

Mit csináljak, hogy sokáig legyen tejem?

Figyelt kérdés
Mikor kijöttünk a kórházból, kb 3x nagyobbak voltak a melleim. Mostanában viszont a jobb mellem durran be néha, néha olyan kicsik majdnem mint szülés előtt. Mit tegyek, hogy sok tejem legyen?
nov. 24. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a mell méretétől függ.

Egyél, igyál, pihenj amennyit tudsz.

Most nincs diéta, kell a szénhidrát és a folyadék, akár napi 3-4 liter is.

nov. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem "durran ki" az a jó. Beállt a kereslet kínálat. Hidd el, ha szopizik a baba elég. Vannak az ún. növekedési urgások, mikor kevés lehet neki, de ha akkor is mindig mellre teszed a tested megszokja és többet fog termelni.
nov. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, aranyosak vagytok :)
nov. 24. 17:16
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Egyél. Meg igyál. Sokat igyál. Én már a végén (2 évig szoptattam) váltogattam a limonádét,a vizet,a gyümölcs levet és a karamalzot.
nov. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Tök mindegy mennyit eszel iszol. Szoptass mindig amikor kéri, arra indul be a termelés.
nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

5! Folyadék és szénhidrát nélkül nincs anyatej termelés.

Nem véletlenül halnak éhen a babák az extrém szegény körülmények között, mert az éhező anyjuknak nincs teje.

nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szoptass
nov. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg! Nem a mell méretén múlik és akkor is lehet elég, ha nem feszül. Kicsi a mellem, nem is nagyon nőtt meg, feszülni az első heteket leszámítva olyankor feszült, ha kimaradt egy étkezés (átaludta az éjszakát), mégis nagy tempóban gyarapodott a baba és majdnem 2 éves volt, amikor abbahagyta a szopást.
nov. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

3 evig szoptattam a nem letezo mellembol. A tejmirigyekbol jon a tej, teljesen mindegy mekkor a melled.


Szoptatas akkor es amikor keri, novekedesi ugrasnal es az elejen ez lehet napi 20-22 ora is.

Sok szenhidrat, sok folyadek.

En Mars tejet ittam, ami malata, nagyon jo tejtermelo.

nov. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A tej nagy része szoptatás közben termelődik. 2 éve szoptatok, a melleim egyáltalán nem nagyok. Szülés után D kosarasra nőttek, azóta újra A/B határán van. Nem ezen múlik.
nov. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!