Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Befelé forduló az egyik...

Befelé forduló az egyik mellbimbóm, csak fejni tudok belőle, hogy tudnám így sokáig anyatejjel etetni. Mit hogy csináljak, hogy sok tejcsim legyen mind a kettő cicibe?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is befelé forduló mindkét mellbimbóm, én Avent mini bimbóvédővel szoptatom a fiamat első perctől kezdve, aki már 9 hónapos és még mindig napi 6x szopik. Tudom ajánlani Neked is ezt a bimbóvédőt, próbáld ki.
2010. márc. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is bimbóvédővel szoptattam, mert az egyik mellemen nagyon befelé forduló a bimbó, de ahogy egyre erősebb lett a fiam, úgy hagytuk el fokozatosan a védőt. Szerintem is próbáld ki, vagy ha van fejőd, akkor szoptatás előtt fejj egy kicsit, hogy a vákum kifordítsa.

ҝ

2010. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Már próbáltam a bimbóvédőt és nem vált be pedig először elfogadta aztán nem,be kentem én anyatejjel is akkor se.Mellszívóval is próbálkoztam először ki is jön a bimbó de aztán megint vissza megy és nem tudja szívni.Most úgy szoktam kifejem aztán oda adom neki,de azt nem tudom így is fog nőni a tej mennyisége,nem tudom mi tévő legyek.
2010. márc. 13. 11:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha másként nem megy fejd a tejet ki és utána azt add oda neki,ezzel is fent tudod tartani a tejtermelődést, így is serkented.
2010. márc. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nkem is befeléforduló a jobb mellbimbóm. Szépen kifordítottam a mellszívóval, a baba és a mellszívó teljesen felszakította a szöveteket, iszonyatos fájdalmaim voltak. Megkerestük a helyi szoptatási tanácsadót, aki mikor meglátta mellem pihentetést, gyógytást javasolt.Azóta csak a bal mellemből etetem a kisbabám, a másikból naponta fejem 3X az anyatejet. Holnap fogom -egy hét után- megpróbálni újra megkínálni vele a babát. Ha fájni fog, nem erőszakoskodom magammal, mert elmegy a kedvem az egész szoptatástól.Egy mellből is lehet szoptatni, egy hátránya van: az egyik cici így nagyobb, mint a másik. Elapasztani nem fogom a "rossz" ciciből, most egy örökbefogadott kisbabának küldözgetem a lefejt tejet, ha tud enni belőle az én kisbabám, akkor ok, ha nem küldöm tovább az említett babának, vagy leadoma tejleadó állomáson.

Az én kisfiam, nem hajlandó a bimbóvédős cickót a szájába venni.

Minden jót kívánok nektek!

2010. márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!