Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 hónaposan lehet a babámnak...

5 hónaposan lehet a babámnak fejlődési ugrása?

Figyelt kérdés
Minden csepp tejcsit kiszopizik mind a két ciciből, és attól tartok, hogy megint válságos helyzetbe kerülök. Lehetséges, hogy még ilyenkor több tej termelődjön az Ő igényeihez igazodva, vagy mostmár el kell kezdenem a hozzátáplálást? Csak 6 hósan akartam. Tudom, hogy nyugodtnak kéne lennem, de képtelen vagyok másra gondolni.
2009. jan. 3. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem marad éhes a pici, nem kell hozzátáplálnod.

Személyes tapasztalatom, hogy bármikor növekedhet a tej mennyisége, de eltart pár napig, míg reagál rá a szervezet. Nálam a fejlődési ugrások után mindig baj volt, hogy nem tudtam mit csinálni a sok tejjel, ami már hirtelen nem kellett neki... innen tudtam, hogy töb tejem lett.

Az én babámnak még 8 hónaposan is volt ilyen ugrása, szerintem ez nem korfüggő.

2009. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!