Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki szoptatás alatt elkezdett...

Aki szoptatás alatt elkezdett sportolni és izomláza lett, tapsztalta, h a babájának nem tetszett a tej íze?

Figyelt kérdés
Szeretnék ismét sportolni kicsit, de azt hallani minden felől, h ha izomlázad lesz megváltozik a tej íze és a baba nem akar majdszopizni. Vagy ez csak kitaláció?
2010. okt. 22. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!

Nekem pár napja van izomlázam, és nem vettem észre hogy nem tetszene a kisfiamnak. Eddig nagyon lightosan mozogtam pont ettől tartva, de a héten kicsit jobban megnyomtam a mozgást. Persze ettől lett izomlázam :) de nem észleltem ilyesmit. Azért persze csak óvatosan, és vigyázz a melleidre. Nekem 5 hónpos a kisfiam, 3 hónapos volt amikor elkezdtem ismét futni és megtört egy tejcsatorna amitől begyulladt a mellem. Szóval mozogni kell, de csak óvatosan :)

2010. okt. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

HA nem maratont akarsz futni, hajrá!

Én 3-4 hónappal szülés után, úgy hogy előtte semmi sport nem volt, lenyomtam Rubint Réka 60 perces tornáját. Amikor nagyon görcsölt a farizmom, lazítottam :) Persze utána éreztem minden porcikámat, de a baba ugyan olyan jól szopizott, a tejem is ugyan annyi volt.


Mértékkel lehet nyugodtan tornázni.


Kiegészítés képpen: veszélyeztetett terhesként én 9 hónapig nem tornáztam, majd utána megszokásból nem, 3-4 hónapig. Viszont minden nap sétáltam 1-2 akár 3 órát is, terhesen is, majd babakocsival.

Így, a 12 hónap lustálkodás után nem okozott nálam problmát a 60 perc intenzív mozgás.

2010. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a múlt héten voltam először spinningen a szülés óta.Volt is egy kis izomlázam,pedig vigyáztam,hogy ne erőltessem túl magam,de semmit nem vett észre a babám a tejen.
2010. okt. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szuper! Akkor én is elkezdek újra mozogni, persze csak mértékkel :)

Köszönöm a válaszokat!

2010. okt. 23. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!