Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kevés lenne a tej neki ?

Kevés lenne a tej neki ?

Figyelt kérdés
2hetes a babám és 2 napja mind a 2 cici kell neki. Az egyiket teljesen ki üríti a másikból párat szív. Ez lehet annak a jele h kevés számára a tej ? Amilyen sűrűn kéri úgy adom neki és addig van rajta míg szeretne. Szeretném szoptatni és azt olvastam h a gyakori mellre tétel a kulcs a termeléshez . Haza jöttünk és rá első héten 200g hízott utána rá 5napra merte a védőnő 100g volt csak. Kakis pelus 1 napja nincs es ebből is gondolnám h kevés .
febr. 13. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyatejes babának nem kell legyen kakis pelusa, a napi 10 és a heti 1 kaki is normális. Ha van napi 5-6 pisis pelenka és a súlya gyarapszik, akkor elég neki.
febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális így. Nem baj ha mind a 2 mell kell neki. Növekedési ugrásnál is ez lesz.
febr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valszaitokat 😊
febr. 13. 13:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy nő és nő a gyomra térfogata is egyre többet tud befogadni. Eleinte olyan pici volt, hogy bőven megtelítette ami egy mellből jött. Egyáltalán nincs azzal baj, hogy mind a két melledet kéri. Szépen felszaporítja magának a növekedési ugrásra. Az meg hogy mennyit hízik, ne izgasson! Tényleg! Csak magadnak csinálsz problémát (ha egyébként a pisis pelusok megvannak)
febr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Oh nyugi. Nekem volt olyan időszak hogy 3 ciciből etettem😂😂 Magyarul jobb, bal, aztán megint jobb. Mégis ment másfél évig
febr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pisis pelussal nincs baj. Csak láttam h másnak vam 3 is kakis pelus és emiatt is aggódtam egy kicsit. Akkor remélem pár nap múlva helyre állnak a dolgok. Lehet nálunk is qz lesz h 3kell majd🤣 de nem bánom csak elég legyen neki 😁
febr. 13. 14:29
 7/9 anonim ***** válasza:

200 grammot hizott majd ebbol fogyott 100 grammot? Ezt igy erted?

Vagy ugy erted, hogy osszesen hizott 300 grammot? Az viszont teljesen jo egy 2 hetesnek. Majd hizik meg tobbet is.

febr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Összesen 300g . Születési súly is multheten meg volt már.
febr. 13. 20:35
 9/9 anonim ***** válasza:
2 hét alatt 300 grammot hízott, és te azon izgulsz, hogy kevés a tejed??? Hát ez aranyos. Nyugi, nem kevés
febr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!