Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan vezessem be fél éves...

Hogyan vezessem be fél éves babámnál az új ételt (először gyümölcs) szoptatás után, ha ő a cicin szokott bealudni?

Figyelt kérdés
Egy nap egyszer alszik nagyot,azt a délelőtti szopi után teszi. Sokáig szeretném még szoptatni őt. Azt olvastam,hogy akkor nem szopi előtt,hanem utána kell mással kínálni. De ő csak cicin tud elaludni. Szopi előtt meg már eléggé fáradt ahhoz,hogy kóstolgasson... ???
2010. okt. 25. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem add neki kora délután a gyümit. Nem lesz baja, majd szépen lassan átálltok, hogy az az ebéd lesz később. Nem szentírás, hogy de. kell neki adni.
2010. okt. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Add neki, amikor felébredt és jókedvű!

Itt nincsenek kőbevésett törvények... :o)

2010. okt. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Gyümölcslét két szopi között is kaphat? Igény szerint szoptatom.
2010. okt. 25. 12:35
 4/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Szerintem gyümölcslét felesleges adni, azzal csak kitöltöd a pociját. Mennyi idős?

z enyémek 7-8 hónapos korukig nem ittak (6 hónaptól kezdtünk eszegetni), mert a szopi volt az ivás.

2010. okt. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nemsokára lesz fél éves. A gyümölcs levét csak pár napig kapja,azután pépként adom majd neki.
2010. okt. 25. 12:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja értem, azt hittem, még külön itatni is akarod.

Hát akkor ugyanúgy járj el, csak ne pépet, hanem levet adj neki alvás után.

2.

2010. okt. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, próbálkozzak lével, majd később pedig nem akarta meginni a vizet, mert azt hittem a gyümölcslé az innivaló.

A köv. gyerekemnek nem fogok adni ilyen picinek gyümilét.

2010. okt. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!