Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet hogy már teljesen...

Lehet hogy már teljesen elment a tejem?

Figyelt kérdés

Nem volt sok, a baba nem szopott szóval fejtem 2 hétig. Ilyen 60-70-eket tudtam napi egy fejéssel, többször nem fejtem mert akkor csak kevéske volt ha többször fejtem.

A baba nem fogadta el a tejem, így úgy döntöttem, hogy ami van, lefagyasztom, aztán úgyis idővel elapad. Annyit fejtem csak , hogy ne feszüljön a mellem és 5 nappal ezelőtt megszűnt a feszülés, meg az a tipikus mellfàjdalom is, úgyhogy kipróbáltam mi van, ha nem fejem aznap. Semmi. Nem durrant be, nem csöpögött a tej mint előtte. És nem volt a macera sem a fejéssel, ami már csak 10-20 volt, fogyasztani is kevés. Azóta nem fejem és semmi gondom, nem fáj, nem folyik, nem csomós. Lehet, hogy lassan teljesen elapad (ha fejném még pár csepp tuti jönne, de már nem akarok fejni)?


márc. 3. 16:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint a mellemben nem lettek csomók.
márc. 3. 16:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Én naponta többször fejtem, de nem igazán volt mennyiség és nem is feszült, szóval én egyik napról a másikra abbahagytam a fejést és semmi probléma nem volt belőle.
márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor szuper. Remélem már nekem sem lesz. Utáltam ezt a fejés dolgot, meg úgy az egész tej témát.
márc. 3. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, elapad így.

Mivel ő sem szopott sokat, nem is èrte annyi inger a melled, igy nem is indult be olyan mértékben a tejtermelés hogy gondot okozzon.

márc. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!