Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szeintetek kezdjem el 4...

Szeintetek kezdjem el 4 hónapos babámnál a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
2 hete tápszert is kap anyatej mellet,de sajnos a tejem egyre csak apad....Anyósom állandóan azzal szekál,hogy a tápszertől nem lakik jól a gyerek,meg h éhes marad.Mert az ok,h egészségesebbnek tartom én is mondjuk az almát,mint a tápszert,de mindenhol azt olvasom h 6 hós kor előtt nem nagyon kéne elkezdeni hozzátáplálni.Mit tegyek,nagyon kétségbe vagyok esve,mert nem akarok a picinek rosszat tenni és nem tudom eldönteni mi legyen...Köszi a válaszokat!
2009. jan. 5. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 hósan kezdtem el a hozzátápit az anyatejes babámnál. Úgy vettem észre, hogy igényli, mindig kapkodott a kanál után (ha pl gyógyszert kapott belőle ) , kijött két foga és úgy vettem észre, hogy már nem elég neki az anyatej (nem mennyiségre, mert van rengeteg, hanem minőségre ) , nem nőtt a súly semmit.

Szépen lassan, fokozatosan, 7 napig csak pici alma, aztán 7 napig barack, majd krumpli (most jön a répa és a sütőtök ) .


Szerintem még egy hónapot próbáljatok kihúzni!


Ezt érdemes elolvasni:

[link]


K.

2009. jan. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
kezd el nyugodtan...én is 4 hósan kezdem mert sokkal kevesebb lett a tejem s nem akartam tápszert....nem teszel rosszat vele...s védőnőt dokitokat is megkérdezheted ők is ezt mondják majd
2009. jan. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek,tanácsadásig még várok,akkor megkérdem a dokit.A cikk nagyon jó.:)
2009. jan. 5. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor kérdeztem meg a dokinkat, amikor pont betöltötte az 5. hót és azt mondta, hogy ő az óvatos almázást már korábban is elkezdte volna :)


Ettől függetlenül sokan ellenzik a 6 hó előtti hozzátápit. Hallgasd meg a dokidat és bízz az ösztöneidben!

2009. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi.:)
2009. jan. 5. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!