Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ellehet már kezdeni a kóstolta...

Ellehet már kezdeni a kóstoltatást/hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Kisfiam másfél hét múlva lesz 6 hónapos. Szerintetek már elkezdhetem kóstoltatni Vele az almát, aztán folyamatosan a többi gyümölcsöt, vagy várjam meg amíg ténylegesen 6 hónapos lesz? Eddig csak anyatejet kapott.
2011. okt. 21. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze.Mi 4 hónaposan kezdtük,és imádta az összes zöldséget,gyümölcsöt,amit kapott.
2011. okt. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én kislányom 1-én lesz 6 hónapos.Mi 5 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást,de ő tápszeres.

Kérdezd meg a védönőt vagy a gyerekorvost!Bár szerintem kezdhetitket de én nem vagyok orvos.

2011. okt. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Masfel het mar nem oszt nem szoroz, lassan el lehet kezdeni. En 6 hos kor utan egy hettel kezdtem kb.:)
2011. okt. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 alaszka ***** válasza:
Persze, nyugodtan.
2011. okt. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-6 hó közt érik meg az emésztőrendszerük. néhány nap nem számít. ha neked most lenen kényelmes, akkor elkezdheted.


én is 5,5 hósan kezdtem, mert akkor volt Apa szabadságon, és így közös élmény volt.

2011. okt. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xStefix ***** válasza:
Én megvárnám már azt a másfél hetet, pláne, ha semmi tétje nincs. Előnyöd nem fog származni belőle, de hátrányod sem, akkor miért ne várnád ki?
2011. okt. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!