Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyit változott a melletek...

Mennyit változott a melletek a szoptatástól kezdve?

Figyelt kérdés

ápr. 26. 07:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem sokat. Előtte se volt mellem (65AA), most sincs (75A -csak a plusz 15 kilótól), mégis 4 évet szoptattam. Ami nincs, az nem is lóghat, így ilyen problémám sincs, melltartó se kell.
ápr. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Teljesen megváltoztak, minden tekintetben rossz irányba
ápr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sokat, de en ezt nem csak a szoptatasnak tudom be, nem ennyire egyszeru a tema, mert kozben hiztam-fogytam is es alapbol is nagyok voltak, tehat mar hatranybol indultam szerintem.


Nem lett szep a vegeredmeny, maradjunk annyiban, szeretnem megcsinaltatni.

ápr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem változott. 1 évig szoptattam, 37 évesen szültem. 80C volt előtte, közben, utána is.
ápr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2,5 éve szültem, reggel-este még szoptatok. Amikor tele van, egész szépen áll, amikor üres, akkor azért lóg egy kicsit, de a "ceruza teszten" még nem megy át. Összességében nem rossz a helyzet, de már nem olyan szép kerek, mint terhesség előtt. A/B kosárból lett D, majd megint A/B
ápr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8 hónapig szoptattam, 1 gyereket. Kb. egy hete hagytam abba. Mérete és formája nem változott, talán annyi, hogy nem annyira telt, mint korábban. De úgy tudom, hogy ez még változhat, mert valamennyi zsírszövet visszaépülhet és attól teltebb lesz. Majd meglátjuk. Ha így marad én azzal is ki leszek békülve, sokkal rosszabbra számítottam.
ápr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem sokat sajnos és számomra nem tetsző módon. De én sem gondolom, hogy ez csak a szoptatás miatt lenne, nem sokáig szoptattam. Már a terhesség alatt majd szét robanntak, féltem hogy szétrepedezik. Nyilván amikor helyreáll a hormonháztartás és "leeresztenek", az szerintem alapból okoz egy szöveti változást, megnyúlást.

A szoptatás miatt többször telítődött túl, valószínű ez sem volt hasznos a szövetek szempontjából, szóval ez van.

ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szörnyű állapotban vannak! Terhességek/szoptatások előtt is viszonylag nagy melleim voltak (85C), de nem lógtak. Aztán 2 év alatt született 2 gyermekem, a kicsi még csak 3 hós, szóval még szoptatom, de borzalmasak a melleim, lógnak, megnőttek, se nem komfortos , esztétikailag még rosszabb. Amint lehetőségem lesz, meg fogom műttetni őket
ápr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az enyem nem sokat😀Bocs.
máj. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4 évig szoptattam három gyereket. Előtte is AA-s méretem volt, most is. Nulla zsírszövet van benne. Cserébe viszont nem lóg. Kb. semmit nem változott.
máj. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!