Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha 1 óránként cicizne a baba,...

Ha 1 óránként cicizne a baba, nincs elég tejem?

Figyelt kérdés
Még csak 1 hetes, de sokszor napközben óránként cicizne ezt csinálja kb 3 órán keresztül,aztán bealszik és órákra ki van ütve,ilyenkor kb 5 órát alszik. Felkel és megint 1 óránként eszik. Ez normális vagy kevés a tejem?
máj. 14. 05:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem, hanem mert 1 hetes.
máj. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen normális, ilyenek az újszülött csecsemők.
máj. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
6 hétig a nonstop cicizés is normális.Eleve nem csak evésre van a mell,és a szoptatás.Olvass utána a 4.trimeszternek is.
máj. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem kevés a tejed, az ő gyomra aprócska még. Nem fér bele egyszerre sok tej. Ráadásul az anyatej könnyen emészthető, így logikus, hogy hamar megéhezik újra a kicsi. Az is szuper, ha sokat alszik a baba. Alvás közben termelődik a növekedési hormon, és ilyenkor te is tudsz egy kicsit pihenni.
máj. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Az 1 ora egesz jo. Enyem fel orankent kerte es felorat aludt max egyben. De ez is normalis. Orulj, hogy ilyen jol alszik.
máj. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
mind a 2 gyerekem az első 3 hónapban 0-24ben cicizett.
máj. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

5-6, Ti másodiknál hogy oldottátok meg?Mindjárt aktuális. Bocsi off, de akárkit ismerek, ezt nem tudta tartani már, nekem viszont az elsőnél fejnem is kellett heteken át a két szoptatás között, mire lett elég, de most ezt nem fogom tudni egy 2 éves mellett, hordozni nem fogok, de akkor hogy lehet ezt hogy a másodiknak is meg tudjam adni ezt? 3 hónap szabija nincs a férjemnek se. Bocsi kérdező.


Egyébként normális kérdező, az elsőnél nálam is ez volt kb 3-4 hónapig, utána 2-3 óránként volt éhes kb.

máj. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%

7!

Nekem a második az első naptól cumis lett emiatt.

MEgetettem, mikor már éreztem hogy csak cumizik, akkor elvettem és odadtam a cumit. Vagy volt, hogy a naggyal való játszás közben szoptattam.

Mellette hamar elkezdtem a hozzátáplálást, imádott enni. így ő hamar magától el is hagyta a cicit.


2,5 év van nekem köztük.

máj. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
8# Köszi. Cumizavartól picit félek, ezért nem nagyon terveztem, belecsúsztunk az elsőnél és nehéz volt kijönni belőle. :\ De lehet valamit valamiért muszáj lesz, sajnos. Köszönöm a választ! 7 voltam.
máj. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%
9, félkézzel csináltam mindent a nagy körül, mellemen a kicsivel. Fejni csak akkor fejtem, ha mindenki aludt. A nagy cumizavar miatt lett tápszeres végül, nem kockáztattam.
máj. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!