Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor fog beállni a tej?

Mikor fog beállni a tej?

Figyelt kérdés
Az elején szoptatós melltartó +betét párosban aludtam, aztán úgy tunt már nem kell, de pár napja megint az egész pólóm egy merő tej reggelre. Aztán miközben az egyikből szopizik, a másikból is ömlik. Ráadásul hiába a betét, érzem magamon ezt a savanyú szagot, nagyon budos. 2 hónapos lesz jövő héten a kicsi. A nagynal szinte nem is kellett ilyen betétet használni.

máj. 24. 08:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Én már abbahagytam a szoptatást (igazabol másfél hónapos kora óta nem is szoptattam, csak fejtem, de így is sok tejem volt), 7 hónapos pár napja a fiam, most hagytam abba nemrég. Na de még pár héttel ezelőtt is volt olyan, hogy totál elazva ébredtem :D szóval még ha nagyjából be is áll a kereslet-kinalat, amíg van tejed, bármikor ebredhetsz így, legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Az utóbbi időben, mivel sok étkezés ki lett már váltva, mert nagyon joevo, nem válogatós a fiam+tápszert is kapott már, volt, hogy csak napi 2-3x fejtem, és így is volt, hogy reggelre minden csupa tej volt, szóval nem feltétlen igaz az sem, hogy csak gyakori szoptatassal/fejessel lehet sok tejet termelni :D
máj. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!