Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Előbb utóbb szeretnénk a...

Előbb utóbb szeretnénk a párommal babát, de van egy bánatom! Nagyon kicsi a mellbimbóm. Tudok így majd szoptatni?

Figyelt kérdés
Kosárban kb 70,75B melltartókat hordok, de a mellbimbóm mérete kb széltében fél cm, kifelé dudorodó mérete kb 3mm lehet! Azon aggódom nem fogok majd tudni szoptatni! Tudom hogy fog majd a terhesség alatt nőni valamennyit, de vajon eleget a szopizáshoz?
2009. jan. 6. 20:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha mashogy nem, bimbovedovel fogsz tudni szoptatni. A bimbovedo a sebes mellre, es az ilyen problemara mint a tied is lett kitalalva. Valakinek pedig kepzeld, hogy befele no a mellbimboja, nekik is van bimbokiemelo.

Ezmiatt ne aggodjal, en is bimbovedot hasznaltam, mar a korhazban vetettek velem, szerencsere az egyik super regi szuleszno eszrevette a bajt, folyt a tej a mellembol, de a baba nem tudta bekapni, hiszen nem volt mit. Csak amikor hideg van, akkor emelkedik ki az en bimbom is. Ne aggodj ezen, tenyleg ne!!!

2009. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egész picike és bimbóvédővel szopizunk már 6 hónapja :)
2009. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ah, ez egészen megnyugtató!:) Köszönöm!
2009. jan. 6. 20:57
 4/16 anonim ***** válasza:

Én is ilyen cipőben járok. Alapjáraton nem emelkedik ki, csak ha víz éri, érintés, vagy fázok stb...és akkor sem túl nagy. Kiváncsi lennék, hogy miért lehet ez.

Én is gondolkoztam már sokat ezen, hogy hogy fogok tudni idővel szoptatni. Írjon más is, aki ilyen helyzetben van, nagyon szívesen olvasnék sok választ és tapasztalatot, és valószínű a kérdező is.

2009. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: nő egyébként valamennyit terhesség alatt a bimbó is vagy csak a mell?
2009. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Van egy barátnőm befeleforduló bimbókkal. Azt mondta, két hétig kínlódott, de aztán a gyerek rájött a "dologra", utána két évet és nyolc hónapot szoptatta. Most a második gyerekét szoptatja. A legújabb szlogen: mindenféle mell alkalmas a szoptatásra. Lásd: www.lll.hu. Itt érdemes szoptatással kapcsolatban böngészni.
2009. jan. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Előző válaszolónak: igen ezt az oldalt én is böngésztem. A másik szlogen pedig, hogy nincs rossz mell:) Vagyis gyakorlatilag ugyanazt jelenti mind a kettő, ezek megnyugató dolgok. De írjon még más is, akinek ilyen tapasztalata van!
2009. jan. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj ezen rólam már a kórházban is lemondtak,hogy ilyenn mbimbóval nem lehet,na hát lehet!!! sok múlik a te kitartásodon na meg persze a megfelelő bimbóvédőn.9 hós még mindig szoptató anyuka.
2009. jan. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
utolsó válaszoló vagyok,nem a méret a lényeg<70-75>én is.
2009. jan. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a terhesség végére kb. 3-szorosára nőtt a mellbimbóm. Szóval lehet, hogy nem is lesz szüksége bimbókiemelőre.
2009. jan. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!