Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen pelenkát használtok?

Milyen pelenkát használtok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 21:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Változó, nekünk a Liberó jött be leginkább.
2009. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Pempers és Libero. A Liberot nem szeretem, mert túl "duci", csak azért használjuk, mert kaptunk egy csomót. A Pempers vékony, biztonságos és jó illatú..:-D
2009. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Libero, Babydream(rossmann), Huggies.

Nekünk csak ezek jönnek be, mert végig gumirozottak, és jobban illeszkednek a derékrésznél

2009. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Eddig pamperst használtunk 2-es méret, most liberot vettünk, de az valahogy vaskosabb :)

Nem tudom milyenek vannak még ami olcsó és jó is. Még nem nagyon tudtam vásárolgatni menni.6hetes a kisfiúnk.

Tapasztalatok érdekelnének.

köszi

2009. jan. 6. 21:51
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Dm-es babylove pelenka nekünk bejött.
2009. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A lila tescos is jó,habár az is vastagabb mint a pampers.
2009. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki a Lidl-be kapható Touyours-t (nem biztos, hogy pont így kell írni). Nekünk bevált.

A Libero is tökéletes, viszont a Pampers ragasztószalagja sokszor megvágta a gyermekem lábát, mert olyan éles.

2009. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A DMes Babylove olyan, mint a Pampers csak nem illatos egyébként ugyanaz. És persze olcsóbb!
2009. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó a tescos.Én eleinte liberót használtam de volt hogy kicsit kifolyt a pisi és öltöztethettem át a kicsit.3hete tescosat használok és egyszer sem fordúlt elő ilyen baleset.

5hetes baba édesanyja

2009. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi gyakran váltogatunk pelenkát, mert minden korban más fajta bizonyul jobbnak. Amíg csak anyatejes volt a babám ,és gyakran kakilt hígat (olyan hátközepéig...:-D) a Huggies volt a legjobb. Most sok mindent eszik (9 hós), de sokat is mozog, tehát egy olyan kell rá, ami jól illeszkedik rá, mi most a Liberót, Babylove-t (DM-es) és Huggies Classic-ot használjuk.
2009. jan. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!