Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha tornázom 2-3 naponta 1...

Ha tornázom 2-3 naponta 1 órát elmehet a tejem?

Figyelt kérdés
A lányom már 5 hónapos lesz és szeretnék megszabadúlni már a feles kilóktól,meg a sport is hiányzik már.Tornáznék de kicsit tartok attól hogy nehogy elapadjon a tejem emiatt.
2009. jan. 7. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fog elapadni egy kis tornától.
2009. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy a tej íze változhat meg, mert ha erőteljesen tornázik az ember, akkor tejsavat termel a szervezet. Nem tudom mennyire van így. Próbáld ki először egy kevesebb tornával, aztán emeld fokozatosan a mennyiséget. Ha nincs semmi változás a babád reakciójában, akkor nincs semmi gond a tornával.
2009. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!!!Probálj ugy tornázni,hogy ne legyen izom lázad,mert meg változik a tej álaga.Én a Béres Alexandrának az oldalán olvastam.Meg ilyenkor a méreg anyagok belle kerülnek a tejbe és nem jo a babonak.Lehet tornázni csak ne legyen izom lázad.ÜDV:2hos baba anyukája!!!
2009. jan. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!