Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha naponta kb. ennyit eszem...

Ha naponta kb. ennyit eszem és tornázom (lent) megmarad a "tökéletes" alakom?

Figyelt kérdés

Na szóval a kaja: úgy déli 1-2-3 körül eszem kb. 2 szelet kenyeret valamivel megkenve (juj de szépen leírtam :DD), pl. vaj, zakuszka, padlizsánkrém stb, ha nem a kenyeret megeszem egy szelet panírozott hússal, vagy sajttal, néha (ritkán, heti max. 1szer leves vagy tojás). Aztán délután 6 körül eszem még egy szelet kenyeret valamivel, ha nem, egy kevéske édesség (ez is ritkán), alma minden nap kb. 3-4 darab.

Torna: 5O felülés, 5O "hátizom", 5O guggolás, 5O-5O lábemelés oldalra, lefeküdve, 5O-5O lábemelés térdelőtámaszban (fenékre), 5O-5O ugrás ugrókötéllel.

Arra lennék kíváncsi így megmarad-e a szép alakom?? 162 cm vagyok, 47-48 kg.

Nem minden nap eszem ezekben az órákban, de azért nagyjából így néz ki a menü.


19L


2010. okt. 6. 17:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
És fehérjét vajon miért nem eszel?
2010. okt. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
:) ezeket a kajákat szoktam...
2010. okt. 6. 17:45
 3/22 anonim ***** válasza:

Hát most nem akarom hozni a fogyókúrás kérdéskör színvonalát de én eszek napi 6x(itt megjegyezném hogy diéta mellett is ennyi lenne a normális) és 1 étkezésem kb 3x annyi mint neked az egész napi.És nem azért mert én hú de k*rva sokat eszek(na jó az is) hanem mert te nem eszel szinte semmi.Mint ahogy írta a válaszoló ebben nincs fehérje.

Az már messze szar.


Nincs benne telítetlen zsír.Szintén szar.

Ez lényegében csak szemét kaja,egyszerű ch,telített zsír meg 1 nagyon kevés fehérje amiből kb semmi nem szívódik fel.


Az alakodat meg azért tudod ezzel tartani mert NINCS fehérje.Ha nem viszel be fehérjét izmot veszítesz.


Én kivenném az almát(fruktóz=szemét)raknék még be minimum 2 étkezést amiből az egyik csirkemell+barnarizs a másik meg monnyuk tojásfehérje(főtt,tükörtojás tök8)

Meg 1 kis lenmagolajat vagy földimogyorót hozzácsapnék.


A felülést felejtsd el mert 1 szemét gyakorlat és SEMMIRE nem jó.Inkább hasprés.A többi jónak tűnik.Még 1 kis futást belevinnél és dobnál még valami kaját az étrendhez akkor jó.

Mivel látom hogy zárójelben van ott olyan hogy "fenékre" gondolom alakformálásra mész valamennyire nem csak a jelenlegi megtartására.Alakformáláshoz izmosodni kell ahhoz pedig a fehérje elengedhetetlen

2010. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, nagyon hasznos volt a válaszod! :)

Bizti igazad van, de én fehérje nélkül is eléggé izmos vagyok a tornától...nagyon hülyén hangzott ez a válasz, tudom, de így van. :)

Az mire jó? Mármint a fehérje? És az alma miért rossz? Azokból amiket eszem, melyik hizlal leginkább?

Köszi még egyszer!

2010. okt. 6. 19:11
 5/22 anonim ***** válasza:

A gyümölcsök azért rosszak mert fruktóz van bennük ami a szervezet számára semmire nem jó


A fehérje sok folyamathoz nélkülözhetetlen köztük az izomépítéshez is mivel az izmok fehérjékből állnak.

Azért is fontos a folyamatos fehérjebevitel mert a szervezet sokmindenhez használ aminosavakat(amiből a fehérjék állnak)és ha ezt nem kapja meg külső forrásból akkor az izmokat bontja le


Lényegében mindegyik hizlal.Fontos hogy tisztán étkezzél ha a súlyodat akarod tartani(ez csak bizonyos kilengésekkel lehet/néhány kilós/ mert nem lehet pontosan úgy beállítani az étrendet hogy tartsd a súlyodat)


A teljes kiőrlésű cuccok,az alacsony zsírtartalmú tejtermékek,csirke,pulyka,zöldségek,hal,tojásfehérje,olajos magvak = a legtisztább kaják

2010. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
2010. okt. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Kenyérrel fogyókúrázni baromság. Komolyan mondom, nem bántásból. A kenyérben van a legtöbb szénhidrát. Mikor a néhai asszonypajtás fogyókúrázott, ő is kenyérrel, stb. Aztán mondtam havernak, (mert egyébként tök jó alakja volt) és hallotta haverom apukája is aki orvos és azt reagálta erre hogy ha szalonnát enne szalonnával, akkor is jobban fogyna, mint ha kenyeret enne. Mert hiába zsíros meg blablabla, a kenyér a leghízlalóbb.


Még egy tanács: este 6 után ne egyél semmit (kivétel ez alól persze a gyümölcs, de pl abból sem a szőlő vagy nyáron a görög/sárgadinnye). Tehát almát azt bátran!


Igazából reggelizned is kéne, ha időd engedi, akkor már inkább a vacsorát hagyd ki. A reggeli az fontos.


Minden jót!

2010. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszi neked is! :) Nem nevezném fogyókúrának, csak hízni nem szeretnék semmiképp...és csinálom ezt a tornát is...az semmit nem használ, ha mondjuk eszem a kenyeret (5 szeletet naponta) és mellette tornázom ennyit minden este??

Az alakom jó, fogyni nem kéne és a tornával a feszesítés lenne a célom. :)

2010. okt. 6. 21:18
 9/22 clint ***** válasza:

igen egy darabig biztos megőrzöd, de majd idősödsz, és belassul az anyagcsere, jön a narancsbőr, és akkor elő kéne venni, a tiszta étkezést.

Konkrétan semmi jót és tisztát nem eszel.

2010. okt. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 clint ***** válasza:
feszesebb nem leszel azt garantálhatom.
2010. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!