Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nehezebb szoptatni nagy mellből?

Nehezebb szoptatni nagy mellből?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy mellem van! Én se vagyok kicsi! Szerintetek lehet,hogy kicsit jobban kell az ekkora mellett maszírozni, fejésnél? Néha úgy érzem vannak csomók de nem fáj,csak ha kicsit erősebben megmaszírozom! Szégyenlem is magam mert sokan mondják,hogy lehet hogy ekkora mellben nincs rengeteg tej? Hát nincs de a babának elég!
2009. jan. 8. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is nagyon-nagy mellem van. Én nagyon alaposan meg szoktam masszírozni, mert nekem már volt egy mellgyulladásom, azóta én vagyok begyulladva, nehogy még egyszer előforduljon :) Én etetés közben és után is szoktam masszírozgatni, csak úgy finoman. A csomókat mindenképpen el kell tüntetni! Ha nem eszi ki a baba, akkor le kell fejni! Ha nagyon csomós, akkor szoptatás előtt masszírozd egy kicsit, hogy megnyíljanak azok a tejcsatornák (ugyanis a csomó azt jelenti, hogy eldugult!), és akkor onnan szépen ki tudja kajálni a baba. Ne szégyelld magad, fene egye őket, legyél arra büszke, hogy nagy cicid van!!!
2009. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%

Szia!


Ne foglalkozz az olyan ostoba emberekkel, akik még azzal sincsenek tisztában, hogy a tej mennisége nem a mell méretétől függ!

Az a lényeg, hogy a babádnak elég a tejed! Én nem tudom, hogy kis mellből könnyebb-e szoptatni, de mi a babámmal köszönjük jól meg vagyunk a nagy mellünkkel és a pont megfelelő mennyiségű tejjel!:))


Üdv: Éva, akinek hatalmas ciciket adott a Jóisten

2009. jan. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!