Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek, ha nem megy a fejés?

Mit tegyek, ha nem megy a fejés?

Figyelt kérdés
Egyszerűen béna vagyok. Próbáltam a Pesztonka elektromos mellszívót, valamilyen kézit, sőt kézzel is, de nekem nem megy. Akkor sem ha tele van a cicim, kipróbáltam úgy is. Mi lehet az oka?
2009. jan. 8. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A szopinál is kell kis idő, mire beindulnak a mirígyek, azaz a tejleadás. Nekem fejés előtt a babám szájába kell adnom a cicim, hogy "indítsa be", és ekkor kezdek csak el fejni. Ez vált be. Hajrá!
2009. jan. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Sajnos nem látom, hogy mit csinálsz..:)

Kézzel úgy kell fejni, hogy szinte egészen a hónaljból indulva, fentről-lefelé irányuló mozdulattal (2 kézzel) nyomod előre a tejet. De nem csak úgy ímmel-ámmal, erőt is kell kifejteni.


remélem segítettem.

2009. jan. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan jól csinálod és nem azzal van a baj.

Mielőtt nekilátnál tusold le a melleidet, majd maszírozd meg őket. Fel kell készíteni a fejésre.

A másik nagyon fontos, hogy sok vizet igyál!

Remélem, segítettem.

2009. jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bevált a masszírozás. Körkörös mozdulatokkal masszíroztam, aztán fejtem, megint masszíroztam és fejtem, és így tovább.
2009. jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ki fogom próbálni a zuhanyt, és a masszírozást. Ill. eddig is massziroztam, de csak fejés előtt, most megpróbálom tovább, és többször masszírozni. Köszönöm nektek.
2009. jan. 8. 17:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Meleg vizes törülközővel borogasd elötte. Valószínűleg nem indul be a tejleadó reflexed, de ha egy kicsit piszkálod a mellbimbód, behunyod a szemed és a baba szájára, a szoptatásra, a tejre gondolsz, akkor könnyebben beindul majd.
2009. jan. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na mi újság?
2009. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a borogatást, masszírozást, és ma sikerült az elektromos mellszívóval lefejnem valamennyit. Nem nagy mennyiséget, de biztos csak ennyi volt benne, a többit kiszopizta a babám. Köszönöm a segítségeket!
2009. jan. 9. 18:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Kézzel jó fejni ha megtanuljuk és belejövünk de utána sztem az avent kézi mellszívó! Nekem nagyon bejött! Az elektromossal sikerült 20-30 viszont az aventtal 50-60 sikerült! Nagyon eltalálták! Próbálj szerezni egyett kölcsön kipróbálni ha bejön meg megveszed 13000 a tescoba!
2009. jan. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!