Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért szopizik kisfiam gyakrab...

Miért szopizik kisfiam gyakrabban?

Figyelt kérdés

4 hónapos fiam igény szerint szoptatom 1 hetes kora óta.

Kb 3-4 ránként evett,de most kb 2 hete 1-1,5óránként szopizik.

Cicivel lehet megnyugtatni ha nyűgös,elaltatni ha álmos....és erre akár 1-1,5 óránként is képes.

Normálisan gyarapszik


2009. jan. 8. 17:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnám visszaállítani a 3-4 óránkénti evést?
2009. jan. 8. 18:11
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet most van nála egy fejlődési ugrás. Azt mondják 3 és 6 hetesen, 3 és 6 hósa van. Ilyenkor többször esznek 2-3 napig, majd ha a tejcsi mennyisége alkalmazkodik visszaáll a rendszer.

Lehet nálatok csúszott a dolog.

Kitartás!

2009. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most már valószínüleg így igényli, de csak átmenetileg.

A 3-4 óránkénti szoptatás és az igény szerinti szoptatás között nagy különbség van!

2009. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok. A kisfiam 12 hetes. Eddig kb 3 óránként evett,napi 6-7-szer, de ezt maga állította be, nem én erőszakoltam. Ha előbb vagy később lett volna éhes megszoptattam volna. Átaludta az éjszakát! Most kb 3-4 napja nem alussza át, hanem 3-szor is szopit kér, napközben pedig 9-10-szer is eszik. Fogalmam sincs hogy ez mitől van, de ezek szerint más baba is ezt csinálja, úgyhogy biztos nincs semmi gáz.
2009. jan. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!