Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ma mossák át az arcüregem....

Ma mossák át az arcüregem. Milyen fa´jdalom csillapító engedett szoptatás alatt? CSinálta´k már valakinek? Mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés

Antibiotikum kellett volna,de akkr 2 he´tig nem tudtam vlna szoptatni.I`gy ma átmossa´k az arcüregem.

Mennyire fájdalmas??Utánna elmúlik az egész??


2009. jan. 9. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt arcüreg gyuszim,de nem mosták át. Én inkább sokat gőzöltem.

Ha fáj utána, akkor Algopirin és Panadol használható. De az a biztos, ha megkérdezed az orvost, mit vehetsz be!

2009. jan. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajna nagyon bevan gyulladva,e´s már rá megy a fülemreis.

Èn is gözöltem többször is,de nem használ.E`jszaka a szememet sem bírtam becsukni annyira luktetett.

Itt panadol nincsen sem algopirin.Németországban lakunk..

2009. jan. 9. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Augmentint (antibiotikum) lehet szedni terheseknek és szoptatóknak. Az van?

Nekem még nem volt ilyen átmosásom, de biztos nem kellemes. Minden tiszteletem a tiéd, amiért ilyen áldozatot hozol a szoptatás érdekében.

2009. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem már csinálták! De nekem nagyon komoly arcüreg gyuszim volt, azt mondta a doki hogy ilyet még nem látott. Nekem két naponta mosták át 2 héten keresztül. És érzéstelenítőt kaptam előtt! De nekem annyira be volt gyulladva hogy nem használt! De sajnos azt nem tudom, hogy azt terhesen lehet-e.

2009. jan. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a torokgyulladás ment rá a fülemre 8 napig kínlódtam,még a nyálam sem tudtam lenyelni(persze szoptattam ugyan úgy),de Augmentint írt fel a gyerekorvos:) és 3 nap alatt rendbe jöttem.Neked biztos,hogy muszáj átmosni?Nagyon félelmetesen hangzik.
2009. jan. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!