Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki a Norbi Update diétát...

Aki a Norbi Update diétát csinálta szoptatás alatt is: Miket ettetek?

Figyelt kérdés
Már 1X nagyon bevált nálam az update, de most tényleg nem tudom miket ehetek. Tapasztalatok?
2011. márc. 16. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Amig szoptatsz, addig normális kajákat egyél, mert a gyerekednek arra van szüksége, nem mindenféle szemétre. Utána a saját egészségedet úgy kárositod, ahogy akarod, de a gyerekedért felelösséggel tartozol.
2011. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Nézd az Update kaják szemetek, ahogy az előttem hozzászóló írta. tele mindenféle mesterséges cuccokkal.

Én annak a híve vagyok, inkább kevesebbet egyen az ember, de azt minőségi, Update cuccoknál jóval olcsóbb anyagokból.

Nézd meg egy mondjuk teljes kiörlésű tönkölybúza zacskón mi az összetevő és nézd meg az update lisztet. Inkább eszek egy szelet tönkölybúza kenyeret (amiben 30 szénhidrát van), mint kettőt az Update lisztből, ami szintén 30 szénhidrát. És a 30 szénhidrát meg kell a szervezetnek, ha azt akarod, hogy megfelelően működjön és ne a zsírokat égesse, ami mérgező acetont termel a szervezetben és az anyatejben.


Úgyhogy állíts össze egy étrendet, természetes, minőségi alapanyagokból. 3 fő étkezés, 3 kisétkezés. Kisétkezésekre könnyű, cukros kaják- gyümölcs, joghurt, tej, ilyesmi. Fő étkezésre tartós szénhidrát: keményítő, rostok.

Amibe tudsz tenni tegyél búzakorpát. Fogyassz inulint- na nem Update cukrot, hanem csicsókát.

2011. márc. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A normális kaják is tele vannak szeméttel és rengeteg cukorral-sajnos, csak nézz körül a boltban.
2011. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Előszőr is amiket a fentiek írtak elég badarságok!

A Norbis cuccokban sincs több "szemét", mint bármi másban. Csak sajnos nagyon sok itt a tévhit.

Én update-ozok ezer éve és ez nem azt jelenti, hogy csak norbis ételeket eszek, sőt itt a közelben nincs is Norbi pékség.

Aki ismeri a módszeret az tudja, hogy mindent lehet enni egy bizonyos napszakban. Én kerülöm a finomított szénhidrátokat, főleg a cukrot, és minden rendben van.

Normál, egészséges ételeket eszek, sosem éhezek, nem is szabad.

Ezeket eszem:

Sok húsi, zöldség, gyümölcs, tejtermékek, főzelékek. Szopi alatt kell a sok folyadék. Attól, hogy nem eszel meg sok cukros, lisztes ételt még tápláló lesz a tejed.

2011. márc. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is hamarosan elkezdem az update-t, ahogy a kisfiam betölti a 4 hónapot. Én nem értem az 1. két válaszolót. Szerintem nyugodtan lehet update-ni szoptatás alatt is, a lényeg, hogy megvan mindennek az ideje, hogy miket mikor lehet enni. Én ugyanazokat az ételeket fogom enni, mint most, csak pl. kenyeret nem eszek csak reggelire. Mindent a maga idejében.
2011. márc. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, félreértettem a kérdést. Én nem gondoltam, hogy erre érti a kérdező, mikor egyen töltött káposztát? Számomra ez annyira természetes, mint ahogy, ha pisilnem kell elmegyek vécére. 4 éves gyereknél hallottam utoljára, megkérdezni elmehetek pisilni? Ihatok vizet?

De akkor változtatok, igen étkezhetsz Norbi Update szerint, tudod minden normális ember ezt teszi, Norbitól, élethelyzettől függetlenül. De mi ebben a diéta?

2011. márc. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a féltő szavakat, de mivel már "nagylány" vagyok, úgy érzem tudok felelősségteljesen dönteni még a gyerekemet illetően is.

De ha valaki nem tudja mit kérdezek, vagy milyen maga a diéta, miért ír?


8:51-es, 11:25-ös köszönöm szépen a válaszaitokat!

2011. márc. 17. 15:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 6 hós kora óta eszem Update ebédet, meg néha egyéb más Update cuccokat, de ez utóbbi ritka, viszont ebédre minden nap azt eszek. Szoptatok még ugyanúgy. A babámon (vagyis a tejemen) semmi változást nem vettem észre.
2011. márc. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%

Bocs, a diéta szózavart meg, tök elfelejtettem, hogy aki fordította a módszert a Norbinak, nyilván nem tudta, és sajnos a rendőri észből sem tellett annyira, hogy feltűnjön a diet angolban nem azt jelenti magyarul, hogy diéta. Ez a hátránya,ha valaki ész nélkül, csakúgy másol.

Mindegy a lényeg ugyanaz, Update kaját nem vennék nem a számba, az étrendet meg tarthatod, hiszen semmiben nem különbözik egy normál, átlagember étrendjétől.

2011. márc. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!