Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan tudom hogy teljesen...

Honnan tudom hogy teljesen kiürült a mellem?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám elérni hogy a több legyen a tejem?

A sűrű mellre tétel nem válik be mert, ha nem éhes akkor csak sír hogy tömni akarom.

3hónapos és úgy érzem hogy nem elég már neki a tejem.


2009. jan. 10. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem most van egy növekedési hullám! Nyugodj meg igazodni fog a tejtermelés! Teljesen soha nem tudod kiüríteni mindig fog jönni belőle egy egy csepp! Szopi után amikor fejsz addig fejjél amíg normálisan jön belőle amikor már csak cseppenként akkor hagyd abba! Pár nap és igazodni fog csak nyugi és ne idegeskedj! Ugyanúgy egyél igyál mint eddig!!!! Egyébként GRATULÁLOK,hogy még mindig szoptatsz!
2009. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igyál sokat,vagy szedj homeós tejserkentőt,esetleg szoptatós teát.
2009. jan. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha nem ürítem ki a mellem teljesen a szopi után akkor nem termelődik annyi? Mert én nem szoktam fejni.
2009. jan. 10. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszály ha nem szoktál én azért csináltam mert tényleg nagyon kevés tejem volt!(megnyugodtam,hogy legyen a hűtőbe) De azt mondják,hogy aki nem fej soha annak is igazodik a mennyiség! Barátnőm ne mfejt soha és 6 hónapja szoptat!
2009. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Néhányszor fejtem már van is a hűtőben tartalék. Igaz. Jobb ha van még ott és itt is több lesz tőle.
2009. jan. 10. 20:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így nyugodtam meg és én így tudtam a mennyiséget is növelni,hogy minden szopi után fejtem! De mondom nem kötelező ez a fejés,mert tuti beáll anélkül is! lassan majd én se fejek de még nekem muszály mert este még ki kell pótolnom a napközbeni fejéssel! Van amikor sikerül annyit fejnem,hogy tudok lefagyasztani valamikor nem! De szerintem nagyon ÜGYIK vagyunk:)
2009. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!