Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Homeopatias bogyo a tejtermelö...

Homeopatias bogyo a tejtermelödesert pro es kontra?

Figyelt kérdés
2 honapos a babam, sok tejem sosm volt, de neki az igenye egyre nagyobb es nem tudom mar fedezni...szoptatok, fejek, szoptatos teat, alkoholmentes sört iszok, rantottlevest eszek szinte minden nap, folyadekbevitel megvan, mi segithet meg???
2010. nov. 11. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy mellgyulladás után, jelentősen csökkent a tejem, és a védőnénim javasolta a more milk kapszulát. Nagyon drága (én kb 7 ezerért vettem, és két dobozzal is bevettem belőle), de nekem bejött. Napi 4X1 kapszulát szedtem, és fokozatosan csökkentve az adagot álltam le róla. Annyi tejcsim lett, hogy az esti szopi után (kisfiam kb 2 hós volt) még 110-150 ml tejet tudtam fejni. Sokat olvastam erről a kapszuláról, jót és rosszat (hogy drága, de nem használ), de nekem bejött, és ami nagyon fontos volt, hogy nem kellett tovább tápszerrel pótolnom. Egyébként most, ha néha úgy érzem kevesebb a tejcsi, akkor a homeós bogyó is elég, de akkor jelentősen kevesebb volt, és úgy voltam vele, hogy kipróbálom ezt a kapszulát, mert ugyan drága, de ha segít, akkor még mindig olcsóbban jön ki, mintha végleg tápszeres lenne a gyerkőc.
2010. nov. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. gyereknél nem jött be, míg a 2-diknál nagyon sokat hatott.

Ki kell próbálni! Drukk!

2010. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is uígy voltam/vagyok, mit Te.

nekem a homeós bogyók nem jöttek be...de azért szedem még ami van.

Én görögszéna-mag teát iszom(+FEJJÉL,FEJJÉL!!!!), és ez látványosan segített. Amúgy a More milk kapszulának is ez a hatóanyaga, úgy tudom, de az nagyon drága...

Ezt bio- és gyógyfüves boltokban tudsz venni, de ne teaként keresd, hanem csak így, hogy görögszéna-mag, vagy még hívják lepkeszegnek is.

1 teáskanál+2 dl hideg vízben 5 perc áztatás, majd forrástól számítva 10 perc főzés. Egész iható.


Sok sikert!

2010. nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!