Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehetséges az, hogy egy 3...

Lehetséges az, hogy egy 3 hetes baba már 10 perc alatt befejezi a szopizást?

Figyelt kérdés
Így nem csak az előtejhez jut hozzá? Azt mondják 20 perc mire a rendes, zsíros tejig eljut, de ő már nem is tölt ennyiket a cicin...
2010. nov. 11. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
persze simán. Nálunk is kb. ennyi idő alatt evett, örülj neki hogy nem lóg órákat a cicin.
2010. nov. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen, elég ha kifejed egyszer, akkor látod, hogy egy pár perc alatt kijön az egész, ha jól beindul.

Szerencsés vagy nagyon, örülj neki. Nálunk minden szopi min. 45 percig tartot.

2010. nov. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

a nagyobbikat én is egy-egy óráig etettem, pedig ő csak 50-60 ml-eket evett egyszerre ennyi idősen.

A kicsi már a kórházban 90-eket evett az első napokban :)))))

2010. nov. 11. 13:57
 4/5 xStefix ***** válasza:

Ritka kivétel, de van ilyen.

Viszont ne lepődj majd meg, ha lesz olyan átmeneti időszak újra és újra, amikor megint gyakrabban és/vagy hosszabban fog szopizni. Az is normális lesz. ;)

2010. nov. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen!

Az én lányom 6 hetes koráig villámevő volt, max 8 perc volt a szopi! Majd később rászokott a 45 perces szopikra. 4 hónapos korától max 20 perc egy szopi, a két mellből!

Most a két cicimet 5-10 perc alatt kiüríti szerintem. (nem nézem már az időt) Már 9 hónapos.

2010. nov. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!