Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális, hogy már menstruálok?

Normális, hogy már menstruálok?

Figyelt kérdés
7 hetes a pici, szoptatok. Nagyon váratlanul ért ma, hogy megjött.Azaliát szedek, nem lehet, hogy az hozta meg ilyen hamar?Ez normális? Meglepődtem, mert nem számítottam rá ilyen hamar..
2010. nov. 12. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Normális.

Első babám 8 hetes volt nekem is, másodikkal "már 3 hónapig" húztuk.

Én is elkettyentem, de ez van. :o)

Pedig kizárólagosan szoptattam.

Amit megfigyeltem:

nagylányom 6 hetesen átaludta az éjszakát, rá pontosan két hétre jött meg, a pici meg egyszer aludt 7 órát egy huzamban (azt hiszem azóta se :o) és ahhoz képest is pontosan két hétre jött meg.

2010. nov. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Ebben lehet valami, mert az elmúlt egy hétben én sem szoptattam éjjel.Reggel 5-kor kérte először, erre nem is gondoltam.Kár, úgy megvoltam nélküle:)
2010. nov. 12. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Azalia mellett lehet, hogy hónapokig nem jön meg újra. Ne kettyenj el.
2010. nov. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azálival kezdtem szedtem 6 hónapig, aztán nem mert nagyon drága. Szóval szülés után 6 héttel megjött, még az Azália előtt. Utána megint 28 napra. Innentől semmi nem volt, egészen kisfiam 17 hónapos koráig. Még szopik, de most már beáll, rendszeres megjött már 3.ára.
2010. nov. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!