Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Intenzív szoptatásnál természe...

Intenzív szoptatásnál természetes, ha menstruálok?

Figyelt kérdés
2010 novemberében született a babám, múlt hónapban már volt egy kis vérezgetés, de most rendesen megvan. A babám kizárólag anyatejes. 26 éves vagyok. Én úgy tudom, hogy szoptatás alatt nem kéne vérezni.
2011. febr. 22. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod. Van aki menstruál szoptatás alatt, van, aki nem. Én minden gyerekemnél 4 hós koruktól véreztem. Sőt a 2. után sikerült teherbe esnem, és csak 1 év lett közöttük.
2011. febr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kellene vagy nem, ilyen nincs :) Van ami valóban nem menstruál amíg szoptat vagy csak egy bizonyos ideig nem. Másoknak meg már az első hónapokban visszaáll a ciklusuk. Mindegyik normális. Én a 4 gyerekemet szoptattam. Mindegyiknél máshogy alakult. Az elsőnél már 6, a 2.-nál 10, a 3.- nál 3 a 4.-nél meg 20 hónap után jött meg először. Ja!Az első pótlást is kapott, a többi fél évig kizárólag anyatejet.
2011. febr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is kizárólag szoptattam, és már a 2. hónapban megjött
2011. febr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónap után volt már rendes menstruáciom, pedig én is szoptatam, ez mindenkinél változó, de nem aggodj ez teljesen normális.
2011. febr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 babyg84 válasza:
Nekem az elsővel nem volt egy fél évig a másodikkal meg az elejétől fogva volt. Nem törvényszerű.
2011. febr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szülés után rögtön visszaállt 28naposra a ciklusom, pedig igény szerint szoptattam, fél évig kizárólag anyatejet kapott, s 1éves kora után hagyta abba a szopit.
2011. febr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Hát 1 jó dolog azért van! Már nem görcsölök a mensi előtt, és alatt... :) Jaj ez a fogamzásgátlás bonyolítja csak az életemet... Még azt a fogamzásgátlót se szeretném bevenni, amit elvileg lehetne szopi alatt, nehogy... na de ez más téma! :) Köszi még egyszer mindenkinek!
2011. febr. 22. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!