Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A Laktoherb tejserkentő teát...

A Laktoherb tejserkentő teát lehet ízesíteni?

Figyelt kérdés
Van esetleg más tejserkentő is?
2009. jan. 10. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Ízesítsd kedvedre! Biztos van szokták itt írni de én nem tudok neked nevet írni!
2009. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
MOre Milk kapszula, humana szoptatós tea granulátum, urtica urens homeopátiás gyógyszer.
2009. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Melyik válik be a legjobban?
2009. jan. 10. 21:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hipp natal tea,bár az drágább,mint a laktoherb.
2009. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

A gyógynövényes teákat alapól nem szerencsés ízesíteni semmivel, se cukorral, se mézzel stb. Szerintem nem olyan rossza az íze :)


Nekem sok tejcim van, napi 2-2,5 liter laktoherb teát iszom (3 filter) + 2x vagy 3x 5 golyó urtica urens 5ch nyelv alá.

2009. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejött a laktoherb, de vigyázz vele, mert a védőnőm szerint a babánál hasfájást okozhat. Gyógyteát mézzel szokták ízesíteni, de szerintem is meg lehet szokni az ízét.
2009. jan. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

A laktoherb filter tasakjára is rá van írva, hogy "ízlés szerint ízesítve, melegen vagy hidegen fogyasztható".

Szerintem nyugodtan ízesítheted. Eleinte én is anélkül ittam, de 2 hónap után (napi 4liter tea) már attól is hányingerem volt ha rá gondoltam. Amióta ízesítem sokkal szívesebben iszom és a "tejemmel" sincs baj.

2009. jan. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!