Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki használ mellbimbóvédőt,...

Aki használ mellbimbóvédőt, milyet és milyen tejserkentő teát isztok, már aki iszik?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
aventet használok és laktoherbet ittam, de csodát ne várj tőle. úgy állj hozzá, hogy ártani nem árt. a sok folyadék a lényeg
2011. aug. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is aventet használtam kb 2x, de nem nagyon akarta elfogadni. A laktoherb teát ittam én is, és nekem bevált, de sajnos fáj tőle a babám hasa, így csak kúrákat csinálok belőle, nem iszom állandóan.
2011. aug. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Avontot használtunk az elején. Legelső méretben (S), de azt hamar ki kellett dobnom :/

Most Canpol Babies-t vettem ( [link] eddig semmi baj nincs vele.


Laktoherbet ittam én is... rakás szr! Mecsek szoptatós teát is ittam, 3 nap alatt se éreztem változást.

Most almalét iszom és sok szénsavmentes ásványvizet, tele vagyok tejjel.


Mindenkinek más jön be, ezért igyál sok folyadékot és egyél nagyon sok levest minél több zöldséggel, hogy tápláló legyen a tejed!

2011. aug. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ki kellett dobnod?

Mondjuk ez a canpol nagyságrendekkel olcsóbb

2011. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden alkalommal kifőztem a bimbóvédőt, mert a szájpenész ellen ezt is javasolta a védőnő és a gyerekorvos is.

Ezáltal az anyaga sem tartott sokáig :(

Pedig szerettem, jó volt. Bár a mostanival sincs gondom. És gyönyörű szép állapotban van, pedig ugyanúgy mindig kifőzöm!

2011. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Avent mini, és medela- ez utóbbi jobban fent marad, de mindkettő jó. (ZA egyiket vettem a másik kölcsönben van) Nekem a laktoherb bevált! Lassan de biztosan gyarapodik a tej (3 hét alatt duplájára!)
2012. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!