Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7 hónapos kislányomat szoptato...

7 hónapos kislányomat szoptatom még, s már nem szedek babavitamint, milyen multivitamint ajánlanátok, amit szoptató anyukák is bátran szedhetnek, hogy azért pótoljam a kieső vitaminokat?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Pregnavitot szedtem terhességek előtt alatt és után, már lassan 4 éve folyamatosan, napi egyet. (két gyermekem van, a pici még szopik, 14 hónapos) Szoptatás végéig tervezem szedni, és lehet, hogy még utána is. Emellett vasat is szedek, és magnéziumot is időnként. Meg vagyok elégedve vele. Nem egy ismert szer, néha nincs a patikában, olyankor meg kell rendelni, és nem is kifejezetten terhesvitamin, de ugyanazok vannak benne, mint a "divatos", és háromszor olyan drága termékekben.
2010. nov. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi ! Kérdezném, hogy nőgyógyász ajánlotta, vagy patikus? A legjobbat szeretném, nehogy ártsak vele a kicsinek, mert a tejjel szerintem elég sok minden átmegy.
2010. nov. 13. 20:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a nővérem ajánlotta, de magam is megnéztem az összetevőit, és xy terhesvitaminok összetevőit.

De bármilyen terhesvitamint nyugodtan szedhetsz, tutira nem árt! (Én azért ezt veszem, mert jó és olcsó, irtó nagy különbségek vannak az árakban, persze ha Neked nem számít, akkor bátran választhatod bármelyiket)

Vitaminok és nyomelemek vannak mindegyikben, és egyik sem lépi túl a napi előírt beviteli adagot...

2010. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem is számít, épp ezért írtam ide ki a kérdést, ha nem számítana, akkor bemennék a gyógyszertárba és megvenném a drága babavitamint, ezért is érdeklődök a multivitaminok iránt, mert azért ezek olcsóbbak, mint a 6000Ft-os havi babavitaminok.
2010. nov. 13. 20:52
 5/5 anonim ***** válasza:
A Pregnavit 1500-1600 Ft között van, most pontosan nem tudom, és 60 db van benne, tehát kb. 2 hónapra elég. (Nekem biztosan, mert van, hogy elfelejtem bevenni... :o)
2010. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!