Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen multivitamint tudtok,...

Alaszka kérdése:

Milyen multivitamint tudtok, ami tartalmaz vasat is?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy főleg vényre adnak vasat, de van azt hiszem olyan multi gyerekeknek, amiben van vas is, és vény nélkül kapható, csak a nevét nem tudom. Elég rossz evő a 4 évesem, és csak szirupot tudok adni neki, mert tablettát nem vesz be.
2011. nov. 10. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Multikid, kb. 1400 Ft.
2011. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

ez nem kimondottan multivitamin,ez egy vaskészítmény.csak természetes anyagot tartalmaz,ezért jobban hasznosul,mint egy szintetikus vitamin.a fiam zabált tőle

2011. nov. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Kedves utolsó, ez kb. mennyi ideig elég? Mert az ára elég sok, de szimpatikus, hogy természetes.
2011. nov. 10. 22:03
 4/4 anonim ***** válasza:
hú nem tudnám megmondani,mert a férjem is ivott belőle.én egy hónapig adtam neki,mert addig jó a szavatossága ha jól emlékszem.nem olcsó,de nagyon jó,nekünk bevált.és tényleg nem mindegy,hogy szintetikus vagy természetes a felszívódás szempontjából sem.lehet veszel szintetikust olcsóbban,de az nem hasznosul olyan jól,mint ez.
2011. nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!