Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen anyatejtárolót vegyek,...

Milyen anyatejtárolót vegyek, amiben le is tudom fagyasztani a tejcit? Megéri az árát az Avent, vagy van olcsóbb?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem éri meg.Én a fagyasztóba mindíg sima műanyag poharakba teszem.Kifertőtlenítem,alaposamn elöblítem és már mehet bele a tej majd jó alaposan lezárom,bezacsizom és mehet a frigóba.Aventet csak arra használom hogy amit frissen fejtem a hűtőbe abba tarom a tejet de azt hogy abba is fagyasszam kicsit sokba kerűlne.Ez a legegyszerűbb és legpraktikusabb a sima mezei 2dl-es műanyag pohár.
2009. jan. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én akármivel próbálkoztam mindben megromlott. Így én a medela-nak veszem a zacsiját 20 db-os és 4000 ft. Még így is olcsóbb, mint az Aventes mert annak darabja 280-ra jön ki. Mondjuk, ha te közben használs is a lefagyasztottból akkor jobb az Aventes, mert azt többször tudod sterilizálni. De nekem rengeteg tejem van (már 45 liter van a fagyóban, szóval tudom hogy elég drága a zacsi) és én nem veszem fel mert mindíg van friss. Bár lehet, hogy egyet se fogok felhasználni, mert lesz még tejem, most lesz 5 hónapos a kisfiam. De úgy vagyok, vele, hogy inkább legyen tartalék, he esetlem beütne a menykű.
2009. jan. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

jesszus, neked komolyan 45 liter van lefagyasztva??? Vagy elírtad és 4 és fél literakart lenni??? Őrület, bárcsak ennyi tejem lenne...

a kérdésre a válasz: nekem is medela zacsim volt, aztán a gyógyszertárban nem tudtam venni és azt mondták, vegyek krémes tégelyeket. 30 Ft volt darabja, ki lehet főzni és újra lehet használni. Azt hiszem 50 vagy 80 mili fér egybe. Nekünk ez bevállt, amikor úgy adódott hogy volt mit fagyasztani, de az sajnos nagyon régen volt... :(

2009. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!