Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Már 21 hetes a fiam és csak...

Már 21 hetes a fiam és csak cicin alszik el és kint van alsó 2 foga és sokszor meg harapja a cicim ,hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
Sírni nagyon sajnálom mert olyan keservesen sír ,Éjszaka is kétszer föl kel és csak cicizik.A cumit nem fogadja el csak cici ,de már olyan nagyon fáj,annyira ki ázik.mit tegyek???Ja és nappal is csak cicin ,nem csak este.
2009. jan. 12. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor kicsempészem a cicim és villámgyorsan adok egy cumit :)


Most már sajnos bimbóvédővel kell szoptatnom, mert egy szopi alatt akár 10x is úgy belém harap, hogy csillagokat látok. Így viszont egy rémálom volt a szopi, feszült voltam és ugrásrakész, a tejem is apadt ettől rendesen, de végül a védővel megoldódott a probléma :)

Van egy csomó baba, aki nem harap, úgy irigylem őket :S

2009. jan. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is harap, pontosabban csak csipked...leszoktatni nem nagyon lehet, hanem inkább arra figyelj, hoyg ha érzed, hoyg kezdi szorítani, akkor a kisujjadat óvatosan bedugva a szája sarkánál határozottan vedd el a cicit, és beszélj hozzá kedvesen, mondd el amit érzel, hogy fáj és ne csinálja stb, meg, hogy mennyire szereted, amikor odabújik. hidd el, ha nem is érti, de érzi mit akarsz közölni vele. Sok türelem, a nagy fiam 3 évig szopott, a végén már sok foggal, most kislányom 7 hónapos, a Pavlik kengyel miatt nagyon nyűgös, van két fogacska és ő is harapott már, de nekem sikerült "lebeszélnem".
2009. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,köszönöm.
2009. jan. 12. 12:21
 4/5 A kérdező kommentje:
már probáltam ki csempészni de fől ébred és sír.
2009. jan. 12. 12:22
 5/5 A kérdező kommentje:
cumit is adtam már közbe neki de nem kell ki köpi és sír.
2009. jan. 12. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!