Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Infacolról vélemény? Most 6...

Infacolról vélemény? Most 6 hetes kipróbáltam nála és még rosszabb volt mint előtte! Szerintetek kipróbáljam az Espumisan cseppet vagy várjak míg az idő megoldja a dolgokat?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 19:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia

Nekünk egy darabig bevált de utána sokat bukott tőle aztán áttértünk az ESPUMISAN CSEPPRE és az nagyon jól bevált.

De minden baba más lehet beválik lehet nem de sok más dolog van amit ki lehet próbálni.

Pl az ÉDESKÖMÉNY TEA is nagyon jó.


Mi úgy csináltuk ESPUMISAN és ÉDESKÖMÉNY TEÁT itattam vele.


Régen nagyon hasfájós baba ANYUKÁJA.


Sok szerencsét.

2010. nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én is itatom vele a babateát ezt a mecseket meg van ez az alltee ez is édesköményt és ánizst tartalmaz!Hát mindenesetre kipróbálom az Espumisant!
2010. nov. 24. 19:49
 3/16 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is az Espumisan használt.
2010. nov. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát remélem használni fog mert már megőrülök a sok sírástól:(
2010. nov. 24. 19:53
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem tudjátok véletlenül hogy mennyibe kerül az Espumisan?
2010. nov. 24. 20:01
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekünk is rosszabb lett az infacoltól, de az espumizan használt. 1600 forint körül van.
2010. nov. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tudjátok, mi a vicces? Hogy az Infacol és az Espumisan hatóanyaga egy és ugyanaz. :-) Mégis az anyukák fele az eyikre esküszik, a másik fele meg a másikra.
2010. nov. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

Én nem próbálgatnék semmilyen csodaszert.

Hanem odafigyelnék arra, hogy a következő szoptatást mindig azzal a mellel kezdjem, amivel az előzőt befejeztem. Így a maradék hátsó, zsíros tej jut a babának, nem rögtön a híg, vizes, cukros tej a teljesen teli mellből, ami szeles a babáknak, ez okozza a hascsikarást.

Ha sűrűn váltogatod a melled, vagy mindig a teli mellel kínálod, akkor nagyon sok jut a szeles tejből a pocijába, ez kínozza.


Ezen kívül sok-sok büfiztetés.


Ha már szenved, akkor séta kólika tartásban (az alkarodra fekteted), lábtorna (térdkörzés, feltolás vállhoz, hadd jöjjenek a pukik), hasmasszírozás, hason fektetés.

2010. nov. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is ez volt a helyzet, de nekünk nem használt a mecsek baby. Én az alábbi teát készítettem neki:

1 tk. szárított alma (ha nincs otthon elhagyhatod)

1 csipet ánizsmag

1 kis darab édesgyökér

fél tk. citromfű

az ánizsmagot és a citromfüvet, a szárított almát összetöröd és 2 dl vízzel leforrázod, 10 perc múlva leszűröd.

Igaz így már használt az infacol. Csak az a baj akár az infacollal, akár az espumisannal, hogy egy idő után annyira megszokja a szervezete, hogy immunis lesz rá. Kitartás! További kellemes babázást!

2010. nov. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 nacebee ***** válasza:

23:04nek!

lehet,h ugyanaz a hatóanyag,de mások a segédanyagok az a nem mindegy!

espumisan a jobb!mind a 2t próbáltam.

infacol:csak zöld széklet

espumisan csak sárga széklet

2010. nov. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!