Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kevés a tejem a mellemben, de...

Kevés a tejem a mellemben, de a baba nem akar cumisüvegből inni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Terhes vagyk a 2. babával, viszont a "nagy", 9 hónapos, még szopizik.

Ma reggel már nem volt elég a cicimben lévő tej, ezért tejpépet jól felhígítva, üvegből akartam neki adni.

De nem is kapta be, hanem sírt, és haragosan néztem a melleimet. Meddig tart ez a sztrájk? Vagy ha tápszert kap, azt megissza "simán"? :S


2010. nov. 27. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
A sztrájk ellen az a legjobb, ha annyiszor teszed mellre a babád, amennyire gyakran csak tudod. Amúgy, ha vmilyen oknál fogva ezt nem teheted, akkor próbáld meg kanállal adni a tápszert. Tudom, tovább tart, de az én babám is csak kanálból fogad el teát... Sok sikert!
2010. nov. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rosszul írtam, ő nézte haragosan, sírva a melleimet. :)
2010. nov. 28. 10:51
 3/5 A kérdező kommentje:

tegnap este még rosszabb volt, nagyon sír, cict akart. végül pépet evett, kanállal, így megoldódott.


ma reggel meg üvegből adott neki apa tápszert, amit először nem akart elfogadni, majd amikor apa beletuszkolta a cumit a szájába, rájött, hogy nem is olyan rossz az :)

Megevett 150-et, majd utána kapott cicit :)

2010. nov. 28. 10:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszoló, köszönöm!
2010. nov. 28. 10:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit)) Örülök, ha minden rendben!
2010. nov. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!