Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ismét segítségre lenne szükség...

Ismét segítségre lenne szükségem, a fiam egyfolytában harapdálja a mellem. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés

Pár napja már kiirtam egy kérdést, kaptam is segítséget, szépen kezdett gyógyulni a mellem, mert vérzett úgy megharapta a fiam. De akármit csinálok, rászólok, mondom hogy nem szabad, ott az ujjam, hogy egyből a vákumot meg tudjam szüntetni, de állandóan beleharap. Alul van 2 foga, és most már mindkettőt harapja, és nekem nagyon fáj.

Szerintetek miért? Valószínű a tejem is kevesebb, de már hozzá is tápláltom, és ezen a héten pont a harapás miatt, tizórainál teljesen elhagytam a cicit, mert mindig úgy volt, hogy pép+cici, és nem is keresi.

Volt valakinek ilyen?

Köszi a segítséget


2010. nov. 27. 21:18
 1/3 A kérdező kommentje:
ja, 6,5 hónaposak vagyunk
2010. nov. 27. 21:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egyetlen, ami segit, ha harapáskor AZONNAL leteszed, és megszakitod a szoptatást. Pár perc múlva folytasd, de harapáskor megint tedd le. Nekem a lányom harapottt, amikor jött a foga, a védönö javasolta ezt a módszert, és két nap alatt abbahagyta végleg. Egy ilyen kis baba is nagyon hamar rájön az össszefüggésekre, hogy ha harap, akkor nincs tovább szopi - feltéve, hogy KÖVETKEZETES vagy. Sok sikert!
2010. nov. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom, mert szoptatni akarom, de így nagyon rossz. Holnap reggeltől ezt fogom csinálni. Remélem leszokik róla.
2010. nov. 27. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!