Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Híztok vagy foytok szoptatás...

Híztok vagy foytok szoptatás alatt? 8 hetes a baba, és annyi vagyok amennyivel szülni mentem! Egyfolytában hízok! Mitől?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 23:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is híztam. Lapos hassal jöttem ki, azóta kikerekedtem. Most 1 éves, még 3szor szopizik és lassan kezdek visszaformálódni. Van, akinél ez így működik és ez a természetes, hiszen a szoptatáshoz kell tartalék. Ne aggódj, nem fosz elhízni, és nem örökké tart. Szopi befejezése után villmgyorsan leadjuk:-)
2009. nov. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én 3 kg-t híztam.

Előző babával ilyenkorra (2 hós) már a versenysúlyomnál voltam. Most 13 kg van rajtam plusszban.:(

2009. nov. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem 1 evvel a szules utan mag van 5kg plusszom. a hasam is nemreg huzodott vissza, nem is tuom hogy visszahuzodott vagy koverebb maradtam :))

A terhesseget 54el kezdtem most 59korul van a sulyom. en is szoptatok meg.


elegge zavar hogy nem jok a regi ruhaim, nekem a csipom lett szelesebb sokkal, de az mar a terhesseg elso honapjaiban.

2009. nov. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
11 hetes a babám, eddig 4 kg-t fogytam. Semmit nem teszek érte. a terhességet igencsak túlsúllyal kezdtem (+25 kg!!!!), a 9 hónap alatt összesen 8kg-t híztam, a kórházból dekára pontosan annyival jöttem haza, mint amikor teherbe estem. Most ennek egy kicsit örülök, h lelkiismerefurdalás nélkül ehetek és mégisfogyok, mert eddig az összes fogyókúrám kudarcba fulladt.... talán majd most, ha majd már nem fogok szoptatni...
2009. nov. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én stagnálok. A szülés után 2 héttel álltam először mérlegre, akkor 2 kilóval voltam könnyebb, mint a terhesség előtt. Ez 10 hónapja volt, azóta tartom a súlyom, pedig az elején rengeteget ettem. Most már csak reggel és este szoptatok és szerencsére az étvágyam is csökkent.

Viszont teljesen elpuhultam. Már nem olyan feszes a combom és a fenekem. Na nem mintha előtte nagyon feszes lett volna, akkor is volt narancsbőröm, de most borzalmas.

A mellemről ne is beszéljünk. De hát a szoptatás ezzel jár.

2009. nov. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én fogyok. Terhesség előtt 57 kg voltam, most meg 51 kg. Még napi 4szer szopizik a babám, 8 hónapos. Azért hiányzik az a 6 kg.
2009. nov. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66kg-val kezdtem a terhességet, és 96 lettem mikor szülni mentünk (pedig nem ettem többet, mint elötte). Most 8,5 hónapos a kisfiam és még 4-5x szopizik naponta, és én még mindig 75kg vagyok.
2009. nov. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

első gyereknél:

szülés előtt 68kg, szülés napján 86 kg, szülés után egy hónappal 65kg!!!!!

második gyereknél:

szülés előtt 70kg, szülés napján 86 kg, most vagyok szülés után egy hónappal és 80 kg!!!! :(:(:(

Nem tudom most mit csinálok másképpen, de most nem fogyok, engem is csak az zavar, hogy nem férek bele a régi ruháimba, amúgy nem érdekelne, nekem is most a csípőm szélesedett ki, elég rendesen :(. Azt azért hozzáteszem az első fiú lett, a második lány. A lánynál szélesednek és ez rám abszolút igaz.

2009. nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

55 kg-mal kezdtem a babavárást.

69 kg voltam a szülés előtt.

61 kg szülés után.

62-63 kg vagyok most. 4 hónapos a kislányom.

2009. nov. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

74kg voltam

88kg-val mentem szülni.

76kg voltam szülés után egy héttel.(boldog voltam)

88vagyok most ujra,8hónapja szoptatok.

2009. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!