Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha 2 ciciből szoptatók, és az...

Ha 2 ciciből szoptatók, és az egyiket teljesen kiszívja, a másikból csak kajcsizik, akkor csak azt a mellet fejjem amelyiket jol kiszívta, vagy mindkettőt fejjem le?

Figyelt kérdés
Vagy ne fejjem le eggyiket se ilyenkor?A köv etetést azzal a mellem kezdem amelyikből befejeztem,de mindig ugy érzem, hogy nincs benne elég tej.Vagy termelődik, csak én nem érzem annyira?Nincs az az igazi feszülő mell érzetem.
2009. jan. 16. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Néhány héttel a baba születése után megszűnik a feszülő mell, de attól még van benne elég tej. A tej nagy része szoptatás alatt termelődik, úgy, hogy észre sem veszed.

Fejni szerintem csak addig kell, amíg nincs elég a babának. Ha több van, akár abba is hagyhatod, de persze bármikor újra is kezdheted.

2009. jan. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy csinálom, mint Te és nem fejek. 4 hetes a babám, már megszűnt a feszülő érzés, de van elég tej neki.
2009. jan. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat.Sajna mimdig ugy érzem, hogy kevés a tej,mert másfél 2 óra múlva már keresi a cicit megint.10 napos.
2009. jan. 16. 13:39
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Szerintem, ha a másik ciciből csak eszeget, akkor elég neki a tejed. Egyszerűen még picike, többször eszik kevesebbet. Ez nem baj, az elején mi is így voltunk.
2009. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!