Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki csak feji a tejet a...

Aki csak feji a tejet a babájának, egy alkalommal mindkettőt vagy egyszer az egyiket egyszer a másikat? Az utóbbi jobb mintha mindkettőt fejném? Én mindkettőt szoktam, de elgondolkodtam rajta hogy nem lenne-e jobb felváltva fejni.9 hetes a kisbabám.

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
szia! én mindkettőt fejtem. kitartást, tudom, milyen nehéz!
2009. dec. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sztem felváltva jobb lenne,3óránként,mert addigra,ha nem is teljesen,de megtelik a cicid rendesen!Miért csak fejed?Nem tud szopizni a babád v mi a baj? :O)

5hetes pasi ancija

2009. dec. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. 1-1 :D:D


Azért fejem, mert hiába próbálkoztam pár hétig a szopival, csak üvöltés volt, folyt ki a szája mellett a tej, nem ment. Így ennél döntöttem, azóta sokat mosolyog, átalussza az estét és én is nyugodtabb vagyok.

2009. dec. 12. 11:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem sikerült 3hétig,én is fejtem éjjel nappal,aztán a védőnőm segített,megmutatta a helyes cicire helyezést :O) csípd össze a mutató és a középső ujjaddal a mellbimbóudvar közepét és nyomd a szájába,rá kell,h cuppanjon,próbálkozz,megéri :O) ...és nem kell állandóan melegíteni,sterilizálni,fejni...én drukkolok!
2009. dec. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Tudom hogy kell helyesen mellre rakni, úgy próbáltam ahogy írtad, de nem. Csak a sírás, vergődés...
2009. dec. 12. 12:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Ismerős dolog!

Az én kislányom nem is szopizott. Pedig csecsemős nővérek és védőnők tömkelege igyekezett, de hát nem. Két hónapig tudtam fejni.


Ja és hogy kérdésedre is válaszoljak: én mindkettőből fejtem. végül is a minél több inger szükséges a tej termelődéséhez, ezért tartom logikusnak, hogy ha három óránként mindkettőt fejed, és nem felváltva 3-3 óránként, így egy mellet nem csak 6 óránként éri az inger jobban termelődik a tej. Ez viszont csak az én személyes véleményem.

2009. dec. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is mindkettőt fejem egyszerre 7 percig az egyiket 7-ig a másikat majd 5-5, 3-3, 1-1 percig felváltva.
2009. dec. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


Igaz ez a mindkét melles dolog, hogy akkor több inger éri a mellet. Lehet akkor maradok ennél. Még meglátom.


Még egyszer köszönöm a válaszokat!

2009. dec. 12. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!