Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elektromos avent mellszívó...

Elektromos avent mellszívó nem szív elég erősen, van valami tipp, mi lehet a gond vele?

Figyelt kérdés

Vadiúj a mellszívó, a kézi része teljesen jó, de az elektromos fejjel nem tudok fejni. (Jól van összerakva. )

nagyon gyengén szív. Járt esetleg valaki így vele? Rájött mi lehet a gond?


2010. dec. 5. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt ilyen amikor nem volt jól összerakva, nem volt teljes vákuum. Szerintem ellenőrizd még egyszer!

Olyan volt hogy a motor rész nem akadt be jól, vagy a kis gumi részek nem illeszkedtek jól.

2010. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is kéziről váltottam elektromosra. Először én azt éreztem, hogy kicsi a szívóerő, a kézihez képest legalábbis. Mégis azt tapasztaltam, hogy ennyi is elég ahhoz, hogy beindítsa a tejleadó reflexet, és follyon a tej.


A másik lehetőség, hogy a motor nem akad bele a gumimembrán pöckébe.

2010. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi! Megpróbálom újra összerakni:)
2010. dec. 6. 08:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Szívóerejét úgy lehet szabályozni,amikor állítod be a ritmust,mennyire nyomod le a karját,ha teljesen,akkor szív majd legerősebben.

Egyébként nekem is ilyen van és mégis kézzel fejek....Sokkal gyorsabb és nem is szívja le rendesen nekem,mert nagyon nehezen jön a tejem.Ha te is ilyen vagy esetleg,akkor csinálhatsz bármit,nem fogja rendesen leszívni,sajnos.

2010. dec. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!