Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sárgás (gennyes) mellbimbó és...

Sárgás (gennyes) mellbimbó és valami nyúlós sárgás cucc jött fejéskor a mellemből. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

nem tűnik gyulladtnak, nem piros, de tegnap este lázam volt. több mellgyulladásom is volt már, de akkor piros volt a mellem és fájt. most nem piros, de van benne egy-két csomószerűség. az az elméletem, hogy a mellbimbón az a sárgás, szerintem gennyes rész, mai vízhólyagnak indult és napról napra nő, az elzárja a tej útját, mert most már a bimbó 3/4-ét érinti és fejésnél egyetlen sugárból jön tej. .-( egyre kevesebb. 15 milli maximum és félek, hogy elapad a tej ebben a ciciben. Járt már valaki hasonló cipőben? ti mit tennétek? és fejésnél az a nyúlós sárgás valami, ami a mellemen volt kétszer is, az biztosan genny?

tudom, orvos kellene, holnap fel is hívok egyet a világvégén, de helyi orvoshoz nem akarok menni, mert ha rajtuk múlt volna, már az első mellgyulladásnál elapadt volna a tejem (tanácsuk: tilos a babát lázasan szoptatni és a lefejt tejet is ki kell önteni, mindenképpen jegelni kell a melleimet - szóval ide nem mennék)


2010. dec. 5. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből antibiotikum leswz, de attól még szoptathatsz tovább!
2010. dec. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xStefix ***** válasza:

Akkor szoptatási szaktanácsadó (ibclc) és ha lehet, személyes találkozó! Szerintem meg kellene néznie egy szakinak mindenképp. Nagyon nem jó, hogy terjed és ha gennyes, az pláne. Lehet, hogy elszaporodott rajta valamilyen baktérium - ha igen, az vélhetően tényleg antibiotikum lesz.

Szóval telefonálj!

2010. dec. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!