Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Menstruáció és mellbimbó...

Menstruáció és mellbimbó repedése! Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Mióta megjött újra a menstruációm (a babám 5 hónapos volt) azóta minden alkalommal szétreped a mellbimbóm a bimbó és a bimbóudvar találkozásánál. Találkozott valaki ilyen jelenséggel? Mit lehet tenni ellene? Hiába kenem folyamatosan, hogy ne repedjen! Amint elmúlik a mensi, a repedés is elmúlik. De addig nagyon fáj minden szoptatás! Most 7 hós múlt a babám és szeretném még sokáig szoptatni!!!!
2011. jún. 11. 21:06
 1/6 Nikuska Vác ***** válasza:
Szia! Nekem ugyan nem volt ilyen, de a mellbimbóm nekem is berepedt, arra nagyon jó volt, ha anyatejjel bekentem egy kicsit.
2011. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm, de sajnos többek között az sem segít!!!! De látom nem egy gyakori probléma, amivel szemben állok:o)
2011. jún. 12. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is repedt a mellbimbóm! :( Hát nem a legjobb érzés. Nekem a gyerekorvos írt fel kenőcsöt, amit úgy kotyvasztottak a gyógyszertárban, és az nagyon jó volt.Esetleg megpróbálhatnád ezt..
2011. jún. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem gyakori! Nekem is ugyan ez volt! Megváltozik mensikor a tejcsi íze, és ezt úgy jelzi a babád, hogy megcsócsálja a bimbit! Garmastán, és vigyázz, ha borzalmasan fáj belül a bimbód, irány a bőrgyógyász, mert nekem például elfertőződött...
2011. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, mondjuk nekem fogzás miatt, jól megcsócsálta, de ugyanott repedt, mint neked! Nekem semmi nem segítette, egyszer csak elmúlt!

Kipróbálhatod az avent krémet, elég drága, de nagyon jó, azzal kenheted mindig, hátha ez segít abban, hogy legközelebb ne repedjen szét!

2011. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xStefix ***** válasza:

Lanolinos krémet is próbálhatsz, hátha segít.

Én is a mesire tippelek: vagy a tejed íze változott meg, vagy esetleg lecsökkent kicsit a mennyisége, ezért rágcsálta meg kicsit a babád (már ha emiatt repedt be).

Azt így nem tudom, hogy maga a hormonális változás okozhat-e ilyen bőrtünetet (hogy kvázi a mesi megjelenésétől repedt ki), de ez is megeshet.

2011. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!