Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem akar kínlódik, sír...

Miért nem akar kínlódik, sír és fészkelődik szopi közben?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kisfiam, eddig semmi gond nem volt a szopizással, de 1-2 hete minden etetés egy rémálommá változott. Minden alkalommal sír és feszeng, illetve eltol,, ha etetni akarom. Ha eszik is nagyon keveset (50-100 gramm között mérem) és így kénytelen vagyok neki cumisüvegből lefejt tejet adni. Mit csináljak, hogy minden újra a régi legyen?
2009. jan. 21. 15:20
 1/10 A kérdező kommentje:
bocsi rosszul írtam miért kínlódik, sír és fészkelődik
2009. jan. 21. 15:21
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán rájött, hogy a cumisüvegből könnyebb kiszívni, nem kell neki erőt kifejteni, hogy jóllakjon.
2009. jan. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
emésztése rendben van??vagy cumiból simán megissza?
2009. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

emésztése szerintem nem nagyon jó, mert 3-4 naponta kakil (gyerekdoki szerint ezzel semmi baj) a végére már nagyon szenved

a cumisüvegből minden további nélkül megissza, bár időnként ilyenkor is feszeng és sír

2009. jan. 21. 15:31
 5/10 A kérdező kommentje:
ötlet hogy szoktassam vissza cicire?
2009. jan. 21. 15:31
 6/10 anonim ***** válasza:
ne adj neki cumit...csak így, de én nem szoktattam vissza lényeg h megitta a tejet, ha így volt jó neki akkor így...én 8 hónapig fejtem s etettem...
2009. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
avent kézi fejővel fent lehet tartani a tejtermelést?illetve mennyi időközönként fejjek?
2009. jan. 21. 15:39
 8/10 anonim ***** válasza:
szia, igen én is azzal fejtem:)előző vagyok, hát én fejtem ahányszor evett annyiszor sőt még többször....kb 3 óránként...és én példa vagyok rá h fent lehet tartani...8 hónapig csináltam....babám egyszerűen nem akart szopizni én meg meguntam s nem erőltettem nehogy elmenjen evéstől kedve s nem is bántam meg.Mindig egy két adaggal előbbre kell járni...pl adsz neki enni cumiból s utána fejsz...
2009. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
éjjel is kell fejni? már én is kezdem unni az etetési hercehurcát és én sem akarom hogy elmenjen a kedve
2009. jan. 21. 15:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. Ugyanezt csinálja ma az én babám is. Egyszerűen nem hajlandó szopizni. Kénytelen voltam lefejni én is, és úgy odaadni neki a tejet. Nagyon rossz érzés, olyan mintha elutasítana. Eddig olyan ügyesen szopizott, nem értem mi történt. Én azért még próbálkozom.
2009. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!