Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kínlódik vele, ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kínlódik vele, ha már nem szereti?

Figyelt kérdés

van 1 csaj ismerősöm, aki 2 éve jár az egyik haverommal.

A gyerek rögtön az 1. hónapokban megcsalta. sokáig nem derült ki, aztán nem bírta magában tartani, elmondta a csajnak. Persze volt hiszti, meg örökharag, meg megbocsájtás.

De a lány azóta mindig mondogatja nekem, ő már nem tud a haveromban bízni, azt érzi már nem szereti és a szex sz@r lett.

Ez már 2 éve megy, de még mindig ott nyűglődik a taggal.

A gyerek mindig azt mondja, ő szereti a csajt, de tudom hogy mostanában újra elkezdte csalni azzal a nővel, akivel régen.

a csaja meg osztotta, ő így áll bosszút a haveromon hogy vele van és lelkileg tönkre teszi.

szerintem beteg mindkettő és nem értem őket. ez mire jó?


2011. jún. 18. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Rá se ránts!Ha a lány találkozik egy méltó pasival, úgy otthagyja a havert, nem fogja már a bosszú sem érdekelni.Addig meg elszórakoznak.
2011. jún. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nagy az isten állatkertje és mindig nyitvahadják azt a kaput.

ha érted a a célzást.

2011. jún. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szomorú h tényleg tele van a világ ilyen emberekkel. én is rengeteg hasonlót láttam.
2011. jún. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!