Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem feszülnek a melleim?

Miért nem feszülnek a melleim?

Figyelt kérdés
Már 3. hónapos a babám szoptatom néha kell egy kis pótlás is! Én még soha soha nem éreztem olyat,hogy kidurranak a melleim! Egyetlen egyszer amikor kitaláltam,hogy egy mellből fogok szoptatni és majdnem 12 órát nem nyúltam az egyikhez akkor volt valami iszonyat kemény és csak ugy dőlt a tejcsi a szájába:) Öröm völt nézni! De persze ez csak egyszer volt mert igy jött ki! Azon kivűl mindig puha! CSak kevés
2009. jan. 21. 21:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint a tejemkevés!
2009. jan. 21. 21:29
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A kisfiam 4 hónapos lesz,és sajnos mi is így állunk. Mondjuk nekem reggelre be vannak durranva a cicijeim,meg is eszik a legény 200-220 grammot,de délutánra már kevés és pótlást kell adnom. Pedig iszok tejserkentőt,egy csomó folyadékot,minden szopi után fejek és mégsem áll vissza a mennyiség.
2009. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
detto nekem is! Reggel érzem talán icipicit keményebbnek! de akkor sem kemény! Délutánra meg ajajajaj... Aludhatok is rajtuk! Mindent kipróbáltam már! Annyit eszek mint egyelefánt már túl szárnyaltam a kilokat mintahogy szültem:) Dehát arra gondolok első a tej!!!!!! De nincs elég:(
2009. jan. 21. 21:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk másfél hete derült ki hogy kevés,amikor tanácsadáson megmérték,és 5 hét alatt nem hízott csak 250 grammot a legényke. Nem reklamál a kis huligán,hogy még éhes. Amióta kapja a fagyasztott tejet pótlásnak szépen hízásnak indult. Aztán ha elfogy a tartalék,jön a tápszer... :/
2009. jan. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy elegendő tej legyen nem kell a melleknek feszülni.Ha feszül akkor kb 200-250ml tej lehet benne.Az én melleim is lazák mégis elég a tej.Ne felejtsd minnél többet szoptatsz annál több a tejcsi!
2009. jan. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!