Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet hogy mivel megettem egy...

Lehet hogy mivel megettem egy doboz kőrözöttet (natúr) két nap alatt nagyon fáj a babám hasa? Vagy beteg lehet?

Figyelt kérdés
MÁr szerencsére kinőtte a mindennapos hasfájást, most két hós, és csak akkor van baj, hogy ha olyat eszem pl káposzta, de túrót nem ettem eddig abszolút a szoptatás alatt és másra nem tudok gondolni. Ki is hányt mindent annyira erőlködött a pukikon. Nagyon nagyra volt puffadva a hasa a gázoktól, mára kicsit jobb. Ma nem jött vissza a kajából, de tegnap háromszor is bukott, először elég sokat, sztem mindent.
2009. jan. 22. 10:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A kisbabak eleg nehezen emesztik meg a tehentejbol keszult dolgokat a laktoz miatt. Az en picimnek is mindig faj a pocija tole.
2009. jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!