Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fél éves Babánál is lehet még...

Fél éves Babánál is lehet még fokozni a tejtermelést?

Figyelt kérdés
Kisfiam eddig csak anyatejes volt, néha kóstoltunk gyümölcsöt!Most semmit enem fogad el a cicin kívűl ( tápszert sem), viszont kevés lett az elmúlt pár napban a tejci. Még van esély a tejtermelés fokozására?
2009. jan. 26. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hónapos korában még sikerült. Megfázott, náthás lett és féltettem. Ezért szó szerint éjjel-nappal szoptattam, volt, hogy 1-1,5 óránként is. Egy-két nap alatt nagyon sokat nőtt a tejmennyiségem.
2009. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig vannak ilyen ugrások, pl. 6 hetes, 3 hónapos, 6 hónapos korban, amikor hirtelen megnőnek az igények, ezért kell kb. 1 hét a szervezetnek, mire ráhangolódik a nagyobb adagra. Ne aggódj, ez teljesen normális, sokan ott rontják el, hogy tápszerezik, és akkor már nincs meg a motiváció, hogy a szervezet felzárkózzon. Igyál laktoherb teát, szedjél ricinus ch5-ös homeo bogyót napi 5X5öt, igyál sokat, és pár nap alatt több tejed lesz. Hajrá :)
2009. jan. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2009. jan. 26. 16:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szoptass sokat, igény szerint még mindig! Minél több inder éri a cicit, annál több tejcsi lesz! Nekem majdnem 8 hónapos a babám, igény szerint szopizik, mindene a cici.. Vannak napjai, ha fáj a foga, vagy náthás kicsit, vagy csak bújósabb, hogy óránként ciciért kuncsorog! :-) És nem kevesebb, hanem több akkor a tejem! :-) Ja és sok folyadék, az mindig fontos!

2009. jan. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!