Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egyedül vagyok aki inni...

Egyedül vagyok aki inni merészelt pedig még szoptat?

Figyelt kérdés
bort, kb. fél dl.
2010. dec. 31. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Ennyi még belefér szerintem, ezt terhesen is ajánlják, de igazából szerintem többet ne igyál. De persze nem hinném hogy egyedül vagy. Velem is megesett már 1x.
2010. dec. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem iszok többet, ezt is csak az újév kedvéért így másfél év után..

Boldog új évet neked!

2010. dec. 31. 23:35
 3/10 anonim válasza:
51%
Sztem még fél dl is beleférhet. BUÉK.
2010. dec. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Hát, én mindkét terhességem alatt és néha a szoptatás idején is megittam 1-1 pohár bort, sört evés után vagy közben. Sőt, mikor nagyon szarul volt a gyomrom, még 3 cl jägert is.

Semmi rendellenességet nem látok a 2 és fél éves lányomon és nem hiszem, hogy a pár hét múlva születendő kishúgának ezen múlna az egészsége.

2010. dec. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én nem mertem inni, csak alkoholmentes sört. Viszont hivatalosak vagyunk egy esküvőre és úgy gondoltam, hogy fogok inni néhány pohárral, így aznap és másnap a fagyasztóból kap anyatejet a kicsim és a piás tejet kifejem :)
2010. dec. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem belefér. Én barna sört ittam szoptatás alatt, amikor apadóban volt a tej este, mikor már aludt megittam, reggelre rengeteg tejem lett. Egyszer voltam szoptatás alatt lagziban, ott ittam 1-2 pohár bort,de utána fagyasztott anyatejet kapott én meg öntöttem a lefolyóba a lefejt tejet. A vörösborból fél deci meg kifejezetten egészséges, terhesség alatt nekem hetente 2-szer "előírta" a doki, mert nagyon vérszegény voltam. A lényeg a minőség!
2011. jan. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kisnita ***** válasza:
Simán belefér. Én 7 hónapos terhesen 1x ittam egy pohár boros kólát. Az orvosom azt mondta a jóféle vörösbor még ajánlott is nekem kis mennyiségben mert alacsony volt a vérnyomásom.
2011. jan. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Terhesen nekem is ajánlották, csak szoptatás alatt bizonytalankodtam, vagy ugyan az a lényeg? egyébként semmi gond, pedig szopott éjjel a babám többször is, nem túl jó az alvókája.
2011. jan. 1. 13:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem árthat ennyi mennyiség!
2011. jan. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én pezsgőztem, pedig szoptatok és terhes is vagyok. ;) (Mondjuk jó rég nem ittam alkoholt, de nem érzem, hogy vétkeztem volna, viszont jól esett.)
2011. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!